Katastrofa Radničkog u Novom Sadu, pukla "petarda" u mreži Bulajića!
Fudbaleri Radničkog su danas deklasirani na Slanoj Bari, ne pamtimo kada su "beli" pretrpeli ovakav poraz!

Stefan Čolović, bivši fudbaler Radničkog, presudio je Piroćancima. Direktno je učestvovao prilikom postizanja četiri gola, tri namestio, a četvrti i sam postigao.

Igrao se 10. minut Čolović je odlično centrirao iz kornera, u petercu se najbolje snašao Mirosavljev 1:0. U 20. i 29. minutu Bulajić je odlično intervenisao i spasao svoj gol. 36. minut 2:0 za Proleter, Čolović prolazi po desnoj strani, odlično centrira, a u šesnaestercu Radničkog najbolje opet skače Mirosavljev i glavom postiže drugi pogodak.

Fudbaleri Radničkog imali su nekoliko dobrih napada u prvom poluvremenu ali bez završnog udarca. Sudija Lazar Tripković iz Kraljeva je u dva navrata možda i oštetio Radnički, domaći igrači su rukom intervenisali ali za sudiju to nisu bili penali. Tom prilikom je sudija Tripković podelio tri žuta kartona igračima Radničkog zbog prigovora.

Trener Lazarević pokušao je da dvostrukom izmenom u poluvremenu da trgne fudbalere Radničkog ali bez uspeha.  51. minut opet Čolović prolazi po desnoj strani, Boža Mančić ga ruši i sudija pokazuje na penal. 52. minut Novaković iz penala povećava rezultat na 3:0. U 57. minutu Žerađanin odlično šutira, golman domaćih još bolje interveniše. 66. minut 4:0 Čolović se i sam upisuje u strelce.

Petarda je pukla u 75. minutu kada Lukić natrčava na loptu koja se prethodno odbila od stative i ubacuje u mrežu.
I konačno u 90. minutu Marko Mančić pada u šesnaestercu Proletera, sudija pokazuje na penal. Počasni gol iz jedanaesterca postiže Filipović u 91. minutu. Čim je domaćin krenuo sa centra sudija se i poslednji put oglasio na ovom meču.

Prva liga Srbije 18. kolo: Proleter – Radnički 5:1 (2:0)

Stadion Proletera u naselju Slana Bara u Novom Sadu . Gledalaca 300.

Radnički: Bulajić, Spasić, B. Mančić, Liščević (od 46′ Ivković), Nikolić, Tolić, Petrov, Dojkić, Dimitrov (od 65′ M. Mančić), Jovanović (od 46′ Filipović), Žerađanin. Na klupi sedeli još Stamenković, Petrić, M. Nikolić, Mijalković.