FK Sloga - Sa Gružanima na ravne časti

Na prvoj proveri posle okupljanja za novu prvenstvenu sezonu protivnik Sloge bila je vrlo dobra ekipa Gruže, član Dunavske zone. Gosti su iskoristili što je Sloga prvi deo meča igrala sa kadetsko - omladinskim sastavom. Ovaj deo igre rešili su u svoju korist autogolom Maksimovića. U nastavku u sastavu Sloge miks mladosti i iskustva. Ulazak Trnavca, Marušića, Stolića i Drmanca izmenio je odnos snaga. Za samo pet minuta domaćini su postigli dva pogotka. Najpre je posle kornera koji je izveo Drmanac najviši u skoku bio Marušić i pogodio levi ugao gola. gostiju. Odmah zatim lepu akciju Marušića i Županjca efektno je zavrio Stolić. Gružani su ipak u poslednjim trenucima utakmice uspeli da poravnaju rezultat kada je pred golom Sloge najspretiji bio Janićijević.

SLOGA - GRUŽA 2:2 (0:1)

KRALjEVO: Strelci: 0:1 Maksimović (autogol) u 19, 1:1 Marušić u 58. 2:1 Stolić u 63. 2:2 Janićijević u 89. Gradski stadion. Gledalaca 200. Sudija: Ivan Vučićević (Kraljevo)

SLOGA: Županjac, Dunjić, Maksimović, Miletić, Čolić, Vukadinović, Stevanović, Božičić, Jablanović, Vujović, Rebić. Igrali su još: Božović, Spasojević, Trnavac, Parezanović, Pavlović, Stolić, Drmanac, Filipović, Marušić, Gvozdenović

GRUŽA: Jošović, Mijailović, R. Janićijević, Jevtović, Gunjić, Aleksić, Obradović, Stojanović, Raković, Savić, Gojković. Igrali su još: Miletić, J. Janićijević, Vujović, Dragić, Milosavljević, Prodanović

Trnavac, levo, doneo preokret foto: Stole