Temnić overio jesenju titulu

Varvarin:

Varvarinci su današnjom pobedom i teoretski osvojili prvo mesto na kraju  jesenje sezone u Zoni Zapad iako do kraja jesenjeg dela prvenstva imaju da odigraju još jednu utakmicu. Bili su sjajni igrači Temnića ove sezone na 14 utakmica ,12 pobeda i dva remija . Poslednji poraz igrači Temnića doživeli su još u jesen 2013 godine,
 I danas su Varvarinci počeli sjajno već u 5 minutu  Sibinović je zatresao mrežu gostiju .Nastavljaju Varvarinci sa ofanzivom  pa samo koji minut  kasnije na sjajan pas Ackovića,Sibinović propušta novu šansu,revanširao se Sibinović u 15 Ackoviću odličnim pasom ali je ova pogodio stativu gostiju,potom Stojković odlično pronalazi Radosavljevića koji šutira ali Ivan Nikolić sjajno brani. Vrlo dobri gosti u 25 minutu prave odličnu priliku preko špica Vukojevića ali on šutira pored gola. U vreme inicijative gostiju Temnić izvodi korner sa leve strane.Kapiten Aksentijević gađa štopera domaćih Žerjava koji je u buketu igrača najviši i još jednom ove jeseni trese mrežu protivnika . Na poluvreme se odlazi sa dva gola prednosti za domaće a u nastavku ravnopravna igra iako domaći opet propustaju nekoliko dobrih sansi pre svih: Acković,Simonović,Sibinović a u 82 minutu kapiten gostiju Aksentijević pogađa stativu.
 Sve u svemu lepa utakmica i zaslužena pobeda Temnića a treba reći da je trener domaćih Goran Marković zbog mnogobrojnih povrede šansu ukazao nekolicini budućih nada Temnića a oni nisu ostali dužni publici pogotovo: Bogdanović,Simonović,Boškovac,Radosavljević,Slobodan.Z.Marković.

Temnić- FUD (Brus)    2:0

Strelci: 1.0 Sibinović u 5,2:0 Žerjav u 32 minutu.Stadion Temnića u Varvarinu.gledalaca 200.Sudija :Miljković Miljan(Prokuplje) 7,5. Opomenuti igrači: Ćosić(Temnić) na klupi kao rezervni igrač i Marko Čolić,Simić i Burgić (FUD)

TEMNIĆ: Slobodan.R.Marković 7,Stojković 7(Nemanja Boškovac 7),Stanojević 7(Slobodan.Z.Markovič 7),Simonović 7,5,Pešić 7,Žerjav 7,5,Radosavljević 7,5(Mihajlović 7),Bogdanović 8,Acković 7,Aksentijević 7,Sibinović 7,5

FUD: Ivan Nikolić 7,5,Danilović 6,5,Vračarević 6,5,Burgić 7,Marko Čolić 7,Milojević 6,5,Nenad Nikolić 6,5,(Ivan Čolić 7,5),Pavlović 7,Vukojević 7,Knežević 7(Mitrović 7),Petrović 7(Simić 7)

Igrač utakmice; Dejan Bogdanović (Temnić)

Foto galerija sa utakmice: Slobodan Simić