01.04.2012 01:57 nikolatrg

Pčinjska okružna liga: Pčinja - Ternoci 5:0

Na stadionu "Fk Pčinja" u Trgovištu u 22 kolu sastali su se lider na tabeli Pčinja iz Trgovišta i Ternoci iz Velikog Trnovca. Utakmica je odigrana u lepom ambijentu pred oko 500 domaćih navijača. Pčinja je od samog početka napadala i stvarala šanse. Nakon slobodnog udarca domaćin je poveo sa 1:0. Do kraja poluvremena domaćin je dao još tri gola od toga još...

18.09.2011 23:24 M.Markovic

PFL: Ternoci-Pčinja 3:0

U 5.kolu PFL sastali su se lider na tabeli Pčinja iz Trgovišta i Ternoci iz Velikog Trnovca nadomak Bujanovca. Utakmica je odigrana u lepom ambijentu pred oko 1000 navijača kako domaćih tako i gostujućih. Gosti su bili bolji na početku meča ali su promašili dve odlične šanse da bi bili kažnjeni pogotkom u 15.minutu iz slobodnog udarca sa oko 20-ak metara a strelac je bio...