26.03.2012 08:33 kokan

Želja startovao pobedom

Ekipa Železničara iz Niša startovala je pobedom u prolećnom prvenstvu druge niške gradske lige. Pobeđena je ekipa Mladosti iz Lalinca sa 3:0 (2:0). U ekipi Želje igrao je veteran i nekadašnji igrač prvoligaša Radničkog iz Niša i Železničara iz drugoligaških dana Laci Grozdanović koji je postigao prvi gol u 7. minutu preciznim udarcem sa 16 metara. Na...

22.11.2011 10:56 kokan

Druga niŔka liga: Žele pobedom zavrŔio jesenju polusezonu

Igrači fudbalskog kluba Železničar iz Niša su u poslednjoj utakmici jesenjeg dela,  koja je odigrana 20.11. 2011 sa početkom u 11,oo časova  na stadionu kraj pruge pobedili ekipu fudbalskog kluba Mladost iz Donjeg Komrena rezultatom 3:1.U prvom poluvremenu je bilo 2:1 za domaćina. Meč je odigran pred nekoliko desetina promrzlih gledalaca jer je temperatura na utakmici bila...