08.12.2023 22:54 Žarko Arsić

KMF Kopaonik izbacio drugoligaŔa ekipu Bele crkve iz Kupa

KMF Kopaonik je napravio pravo iznenađenje izbacivÅ”i iz kupa ekipu Bele crkve iz KurÅ”umlije koji igra u Drugoj futsal ligi Srbije. Ā  Brusjani su od samog početka krenuli silovito u 12. minutu Nikolić je doveo domaćina u vođstvo prelepim golom. Posle gola Nikolića, Čaloveić je pogodio stativu a već u 13. minutu bilo je 2:0 Planiničić je odlično proÅ”ao i asistirao Vilimonoviću koji je...

26.11.2023 12:10 Stevan Davidović

Pobeda u režiji AkoŔa MesaroŔa

U osminifinala Kupa Vojvodine, ekipa KMF Tisa iz Novog Bečeja, načinila je veliki podvig, poÅ”to je na svom parketu pobedila četvrtoplasiranog člana Druge futsal lige, Leteći Holanđanin iz Vrbasa 5:4 (5:3). Ā  Malo je reći da je junak ovog susreta domaći igrač AkoÅ” MesaroÅ”, koji je postigao svih pet golova za svoj tim. Već na početku susreta domaći su presingom iznenadili goste iz Vrabasa,...