04.11.2021 20:49 sportdc.net

Partizanu samo bod u Belgiji

Crno-beli mogli i do trijumfa, ali je Gent deset kinuta pre kraja izjednačio i sada je na samo korak od osvajanja prvog mesta u grupi i direktnog plasmana u osminu finala   Gent – Partizan 1:1 (0:0) Strelci: 0:1 – Urošević u 66, 1:1 – Tisaduli u 80. minutu. Stadion: KAA Gent. Gledalaca: -. Sudija: Kris Kavana (Engleska). GENT: Bolat, Hanke-Olsen, Ngadeu-Ngađui, Okumu, Fortuna,...

22.10.2021 05:29 sportdc.net

Partizan igrom, pristupom utakmici i taktikom ''pogurao'' Gent

Belgijanci bili bolji rival, zasluženo su stigli do trijumfa koji im je širom otvorio vrata direktnog plasmana u osminu finala Lige konferencija   Gent je slavio važan trijumf u Humskoj protiv Partizana, crno-beli će u slučaju da žele prvo mesto morati da se „indijancima” revanširaju u Belgiji 4. novembra. Gosti su bili bolji rival, posebno na početku drugog poluvremena, nije Partizan...