08.12.2021 04:33 sportdc.net

Liverpul izbacio Milan iz Evrope

Fudbaleri Atletiko Madrida igraće u osmini finala Lige šampiona jer su u direktnom duelu za nokaut fazu savladali Porto u gostima 3:1 golovima Grizmana u 56. minutu, Koree u 90. i De Paula u 92. minutu. Gol za domaćina postigao je Oliveira u 96. iz jedanaesterca.   Madriđanima je na ruku išao i poraz Milana kod kuće od Liverpula od 2:1. Redsu su ranije obezbijedili prvo mjesto, a ovo im...

20.10.2021 00:12 sportdc.net

Liverpulu derbi večeri, preokret Pariza

Fudbaleri Liverpula savladali su Atletiko Madrid sa 3-2 u trećem kolu Lige šampiona. Liverpul je sjano otvorio susret te je golovima Salaha i Keite vodili sa 2-0 nakon 13 minuta. Ipak, do poluvremena Altetiko stiže do izjednačenja. Golove je dao Grizman. U nastavku, Grizman radi neopreznog starta dobija crveni. Potom je i Hermoso nesmotreno skrivi jedanesterac a Salah je pogodio za 3-2....