XS
SM
MD
LG
9.kolo
Rezultati
09/10.10.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
SFK Morava
Vladičin Han
2 : 1
Pusta Reka
Bojnik
09.10.2021 15:00
SFK Morava
2 : 1
Pusta Reka
Jedinstvo
Gornje Stopanje
8 : 5
Trnovac
Trnovac
10.10.2021 15:00
Jedinstvo
8 : 5
Trnovac
OFK Alakince
Alakince
1 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
10.10.2021 15:00
OFK Alakince
1 : 1
Nebeski Andjeli
Žitorađa
Žitorađa
3 : 0
Radan
Lebane
10.10.2021 15:00
Žitorađa
3 : 0
Radan
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
4 : 0
Jablanica
Medveđa
10.10.2021 15:00
Svetlost
4 : 0
Jablanica
Moravac Orion
Mrštane
1 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
10.10.2021 15:00
Moravac Orion
1 : 2
Plantaža
U ovom kolu slobodni su timovi: OFK Topličanin , Čekmin
13.10.2021 17:21 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Jedinstvo 7 5 2 0 17
2 Prelazi u ligu višeg ranga Svetlost 8 4 4 0 16
3 Prelazi u ligu višeg ranga Žitorađa 8 5 1 2 16
4 Prelazi u ligu višeg ranga Jablanica 8 4 3 1 15
5 Prelazi u ligu višeg ranga SFK Morava 7 4 2 1 14
6 Prelazi u ligu višeg ranga Plantaža (-1) 9 3 3 3 11
7 Prelazi u ligu višeg ranga Radan 8 3 1 4 10
8 Prelazi u ligu višeg ranga Pusta Reka 7 2 2 3 8
9 Prelazi u ligu višeg ranga Čekmin 8 2 2 4 8
10 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Topličanin (-4) 7 3 2 2 7
11 Prelazi u ligu višeg ranga Trnovac 8 1 4 3 7
12 Prelazi u ligu višeg ranga Nebeski Andjeli 8 0 5 3 5
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Zapad OFK Alakince 7 0 4 3 4
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Istok Moravac Orion 8 0 1 7 1

10.kolo
Sledeće kolo
16/17.10.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Pusta Reka
Bojnik
7 : 1
Čekmin
Čekmin
16.10.2021 14:30
Pusta Reka
7 : 1
Čekmin
Jablanica
Medveđa
5 : 0
Moravac Orion
Mrštane
17.10.2021 14:30
Jablanica
5 : 0
Moravac Orion
Radan
Lebane
2 : 3
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
17.10.2021 14:30
Radan
2 : 3
Svetlost
Nebeski Andjeli
Vranje
0 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
16.10.2021 14:30
Nebeski Andjeli
0 : 2
OFK Topličanin
Trnovac
Trnovac
3 : 1
OFK Alakince
Alakince
17.10.2021 14:30
Trnovac
3 : 1
OFK Alakince
SFK Morava
Vladičin Han
1 : 1
Jedinstvo
Gornje Stopanje
16.10.2021 14:30
SFK Morava
1 : 1
Jedinstvo
U ovom kolu slobodni su timovi: Plantaža , Žitorađa

Takmičenje su napustili sledeći timovi: Vranjska Banja , Polet 1980
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.