XS
SM
MD
LG
6.kolo
Rezultati
25/26.09.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Pusta Reka
Bojnik
4 : 2
Moravac Orion
Mrštane
29.09.2021 15:30
Pusta Reka
4 : 2
Moravac Orion
Čekmin
Čekmin
0 : 1
Žitorađa
Žitorađa
26.09.2021 15:30
Čekmin
0 : 1
Žitorađa
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 3
OFK Topličanin
Prokuplje
26.09.2021 15:30
Plantaža
1 : 3
OFK Topličanin
Jablanica
Medveđa
3 : 1
OFK Alakince
Alakince
26.09.2021 15:30
Jablanica
3 : 1
OFK Alakince
Radan
Lebane
2 : 5
Jedinstvo
Gornje Stopanje
26.09.2021 15:30
Radan
2 : 5
Jedinstvo
Nebeski Andjeli
Vranje
2 : 2
Trnovac
Trnovac
26.09.2021 15:30
Nebeski Andjeli
2 : 2
Trnovac
U ovom kolu slobodni su timovi: Svetlost , SFK Morava
29.09.2021 17:36 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Jedinstvo 5 4 1 0 13
2 Prelazi u ligu višeg ranga Žitorađa 5 4 1 0 13
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jablanica 5 3 2 0 11
4 Prelazi u ligu višeg ranga Svetlost 5 2 3 0 9
5 Prelazi u ligu višeg ranga SFK Morava 4 2 1 1 7
6 Prelazi u ligu višeg ranga Radan 5 2 1 2 7
7 Prelazi u ligu višeg ranga Pusta Reka 5 2 1 2 7
8 Prelazi u ligu višeg ranga Trnovac 5 1 2 2 5
9 Prelazi u ligu višeg ranga Čekmin 6 1 2 3 5
10 Prelazi u ligu višeg ranga Plantaža (-1) 6 1 2 3 4
11 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Topličanin (-4) 5 2 1 2 3
12 Prelazi u ligu višeg ranga Nebeski Andjeli 5 0 3 2 3
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Zapad OFK Alakince 5 0 3 2 3
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Istok Moravac Orion 6 0 1 5 1

7.kolo
Sledeće kolo
02/03.10.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Trnovac
Trnovac
1 : 1
Pusta Reka
Bojnik
03.10.2021 15:00
Trnovac
1 : 1
Pusta Reka
SFK Morava
Vladičin Han
1 : 0
Nebeski Andjeli
Vranje
02.10.2021 15:00
SFK Morava
1 : 0
Nebeski Andjeli
OFK Alakince
Alakince
1 : 4
Radan
Lebane
03.10.2021 15:00
OFK Alakince
1 : 4
Radan
OFK Topličanin
Prokuplje
0 : 0
Jablanica
Medveđa
03.10.2021 15:00
OFK Topličanin
0 : 0
Jablanica
Žitorađa
Žitorađa
0 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
03.10.2021 15:00
Žitorađa
0 : 1
Plantaža
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 1
Čekmin
Čekmin
03.10.2021 15:00
Svetlost
3 : 1
Čekmin
U ovom kolu slobodni su timovi: Jedinstvo , Moravac Orion

Takmičenje su napustili sledeći timovi: Vranjska Banja , Polet 1980
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.