XS
SM
MD
LG
4.kolo
Rezultati
11/12.09.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Pusta Reka
Bojnik
0 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
11.09.2021 16:00
Pusta Reka
0 : 0
Svetlost
Moravac Orion
Mrštane
1 : 4
Žitorađa
Žitorađa
12.09.2021 16:00
Moravac Orion
1 : 4
Žitorađa
Čekmin
Čekmin
4 : 0
OFK Alakince
Alakince
12.09.2021 16:00
Čekmin
4 : 0
OFK Alakince
Plantaža
Donje Stopanje
0 : 2
Jedinstvo
Gornje Stopanje
12.09.2021 16:00
Plantaža
0 : 2
Jedinstvo
Jablanica
Medveđa
1 : 0
SFK Morava
Vladičin Han
12.09.2021 16:00
Jablanica
1 : 0
SFK Morava
Radan
Lebane
3 : 1
Trnovac
Trnovac
12.09.2021 16:00
Radan
3 : 1
Trnovac
U ovom kolu slobodni su timovi: OFK Topličanin , Nebeski Andjeli
12.09.2021 18:12 (webmaster)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Žitorađa 4 3 1 0 10
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 3 3 0 0 9
3 Prelazi u ligu višeg ranga Radan 3 2 1 0 7
4 Prelazi u ligu višeg ranga Jablanica 3 2 1 0 7
5 Prelazi u ligu višeg ranga Svetlost 4 1 3 0 6
6 Prelazi u ligu višeg ranga SFK Morava 3 1 1 1 4
7 Prelazi u ligu višeg ranga Čekmin 4 1 1 2 4
8 Prelazi u ligu višeg ranga Trnovac 4 1 1 2 4
9 Prelazi u ligu višeg ranga Plantaža 4 1 1 2 4
10 Prelazi u ligu višeg ranga Nebeski Andjeli 3 0 2 1 2
11 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Alakince 3 0 2 1 2
12 Prelazi u ligu višeg ranga Pusta Reka 3 0 1 2 1
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Zapad Moravac Orion 4 0 1 3 1
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Istok OFK Topličanin (-4) 3 1 0 2 -1

5.kolo
Sledeće kolo
18/19.09.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Nebeski Andjeli
Vranje
1 : 2
Pusta Reka
Bojnik
18.09.2021 16:00
Nebeski Andjeli
1 : 2
Pusta Reka
SFK Morava
Vladičin Han
2 : 0
Radan
Lebane
18.09.2021 16:00
SFK Morava
2 : 0
Radan
Jedinstvo
Gornje Stopanje
3 : 3
Jablanica
Medveđa
19.09.2021 16:00
Jedinstvo
3 : 3
Jablanica
OFK Alakince
Alakince
2 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
18.09.2021 16:00
OFK Alakince
2 : 2
Plantaža
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 2
Čekmin
Čekmin
19.09.2021 16:00
OFK Topličanin
2 : 2
Čekmin
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
4 : 0
Moravac Orion
Mrštane
19.09.2021 16:00
Svetlost
4 : 0
Moravac Orion
U ovom kolu slobodni su timovi: Trnovac , Žitorađa

Takmičenje su napustili sledeći timovi: Vranjska Banja , Polet 1980
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.