XS
SM
MD
LG
28.kolo
Rezultati
21/22.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Pusta Reka
Bojnik
0 : 2
OFK Alakince
Alakince
21.05.2022 17:00
Pusta Reka
0 : 2
OFK Alakince
Jedinstvo
Gornje Stopanje
1 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
22.05.2022 17:00
Jedinstvo
1 : 2
OFK Topličanin
SFK Morava
Vladičin Han
4 : 1
Žitorađa
Žitorađa
21.05.2022 17:00
SFK Morava
4 : 1
Žitorađa
Trnovac
Trnovac
3 : 1
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
22.05.2022 17:00
Trnovac
3 : 1
Svetlost
Nebeski Andjeli
Vranje
6 : 0
Moravac Orion
Mrštane
21.05.2022 17:00
Nebeski Andjeli
6 : 0
Moravac Orion
Radan
Lebane
8 : 1
Čekmin
Čekmin
22.05.2022 17:00
Radan
8 : 1
Čekmin
Jablanica
Medveđa
1 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
22.05.2022 17:00
Jablanica
1 : 0
Plantaža
22.05.2022 18:58 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok OFK Topličanin (-4) 24 18 3 3 53
2 Prelazi u ligu višeg ranga Žitorađa 24 15 4 5 49
3 Prelazi u ligu višeg ranga SFK Morava 24 12 5 7 41
4 Prelazi u ligu višeg ranga Pusta Reka 24 12 3 9 39
5 Prelazi u ligu višeg ranga Svetlost 24 11 5 8 38
6 Prelazi u ligu višeg ranga Jablanica 24 11 4 9 37
7 Prelazi u ligu višeg ranga Radan 24 10 5 9 35
8 Prelazi u ligu višeg ranga Nebeski Andjeli 25 9 8 8 35
9 Prelazi u ligu višeg ranga Trnovac 25 9 6 10 33
10 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 24 9 4 11 31
11 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Alakince 24 7 7 10 28
12 Prelazi u ligu višeg ranga Plantaža (-1) 25 7 7 11 27
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Zapad Čekmin 25 7 4 14 25
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Istok Moravac Orion (-1) 24 0 1 23 0

29.kolo
Sledeće kolo
28/29.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jablanica
Medveđa
1 : 6
Pusta Reka
Bojnik
29.05.2022 17:30
Jablanica
1 : 6
Pusta Reka
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 0
Radan
Lebane
29.05.2022 17:30
Plantaža
1 : 0
Radan
Moravac Orion
Mrštane
4 : 8
Trnovac
Trnovac
29.05.2022 17:30
Moravac Orion
4 : 8
Trnovac
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 3
SFK Morava
Vladičin Han
29.05.2022 17:30
Svetlost
3 : 3
SFK Morava
Žitorađa
Žitorađa
5 : 2
Jedinstvo
Gornje Stopanje
29.05.2022 17:30
Žitorađa
5 : 2
Jedinstvo
OFK Topličanin
Prokuplje
3 : 1
OFK Alakince
Alakince
29.05.2022 17:30
OFK Topličanin
3 : 1
OFK Alakince
U ovom kolu slobodni su timovi: Čekmin , Nebeski Andjeli

Takmičenje su napustili sledeći timovi: Vranjska Banja , Polet 1980
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.