XS
SM
MD
LG
26.kolo
Rezultati
14/15.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Pusta Reka
Bojnik
6 : 1
Jedinstvo
Gornje Stopanje
14.05.2022 17:00
Pusta Reka
6 : 1
Jedinstvo
SFK Morava
Vladičin Han
3 : 1
OFK Alakince
Alakince
14.05.2022 17:00
SFK Morava
3 : 1
OFK Alakince
Trnovac
Trnovac
1 : 6
OFK Topličanin
Prokuplje
15.05.2022 17:00
Trnovac
1 : 6
OFK Topličanin
Nebeski Andjeli
Vranje
1 : 0
Žitorađa
Žitorađa
14.05.2022 17:00
Nebeski Andjeli
1 : 0
Žitorađa
Radan
Lebane
9 : 1
Moravac Orion
Mrštane
15.05.2022 17:00
Radan
9 : 1
Moravac Orion
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 1
Čekmin
Čekmin
15.05.2022 17:00
Plantaža
1 : 1
Čekmin
U ovom kolu slobodni su timovi: Svetlost , Jablanica
15.05.2022 18:59 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 OFK Topličanin (-4) 22 16 3 3 47
2 Žitorađa 22 14 4 4 46
3 Pusta Reka 22 12 3 7 39
4 Svetlost 22 11 5 6 38
5 SFK Morava 22 11 5 6 38
6 Jablanica 22 10 4 8 34
7 Radan 23 9 5 9 32
8 Jedinstvo 22 9 4 9 31
9 Trnovac 23 8 6 9 30
10 Nebeski Andjeli 23 7 8 8 29
11 Plantaža (-1) 23 6 7 10 24
12 OFK Alakince 22 5 7 10 22
13 Čekmin 23 6 4 13 22
14 Moravac Orion 23 0 1 22 1

27.kolo
Sledeće kolo
18.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 1
Pusta Reka
Bojnik
18.05.2022 17:00
Plantaža
2 : 1
Pusta Reka
Čekmin
Čekmin
5 : 0
Jablanica
Medveđa
18.05.2022 17:00
Čekmin
5 : 0
Jablanica
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
1 : 2
Nebeski Andjeli
Vranje
18.05.2022 17:00
Svetlost
1 : 2
Nebeski Andjeli
Žitorađa
Žitorađa
4 : 1
Trnovac
Trnovac
17.05.2022 17:00
Žitorađa
4 : 1
Trnovac
OFK Topličanin
Prokuplje
5 : 0
SFK Morava
Vladičin Han
18.05.2022 17:00
OFK Topličanin
5 : 0
SFK Morava
OFK Alakince
Alakince
3 : 2
Jedinstvo
Gornje Stopanje
18.05.2022 17:00
OFK Alakince
3 : 2
Jedinstvo
U ovom kolu slobodni su timovi: Radan , Moravac Orion

Takmičenje su napustili sledeći timovi: Vranjska Banja , Polet 1980
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.