XS
SM
MD
LG
25.kolo
Rezultati
07/08.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Čekmin
Čekmin
3 : 1
Pusta Reka
Bojnik
08.05.2022 17:00
Čekmin
3 : 1
Pusta Reka
Moravac Orion
Mrštane
1 : 4
Jablanica
Medveđa
08.05.2022 17:00
Moravac Orion
1 : 4
Jablanica
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 0
Radan
Lebane
08.05.2022 17:00
Svetlost
3 : 0
Radan
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
07.05.2022 17:00
OFK Topličanin
2 : 1
Nebeski Andjeli
OFK Alakince
Alakince
2 : 0
Trnovac
Trnovac
08.05.2022 17:00
OFK Alakince
2 : 0
Trnovac
Jedinstvo
Gornje Stopanje
5 : 2
SFK Morava
Vladičin Han
08.05.2022 17:00
Jedinstvo
5 : 2
SFK Morava
U ovom kolu slobodni su timovi: Plantaža , Žitorađa
08.05.2022 19:03 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Žitorađa 21 14 4 3 46
2 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Topličanin (-4) 21 15 3 3 44
3 Prelazi u ligu višeg ranga Svetlost 22 11 5 6 38
4 Prelazi u ligu višeg ranga Pusta Reka 21 11 3 7 36
5 Prelazi u ligu višeg ranga SFK Morava 21 10 5 6 35
6 Prelazi u ligu višeg ranga Jablanica 22 10 4 8 34
7 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 21 9 4 8 31
8 Prelazi u ligu višeg ranga Trnovac 22 8 6 8 30
9 Prelazi u ligu višeg ranga Radan 22 8 5 9 29
10 Prelazi u ligu višeg ranga Nebeski Andjeli 22 6 8 8 26
11 Prelazi u ligu višeg ranga Plantaža (-1) 22 6 6 10 23
12 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Alakince 21 5 7 9 22
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Zapad Čekmin 22 6 3 13 21
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Istok Moravac Orion (-1) 22 0 1 21 0

26.kolo
Sledeće kolo
14/15.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Pusta Reka
Bojnik
6 : 1
Jedinstvo
Gornje Stopanje
14.05.2022 17:00
Pusta Reka
6 : 1
Jedinstvo
SFK Morava
Vladičin Han
3 : 1
OFK Alakince
Alakince
14.05.2022 17:00
SFK Morava
3 : 1
OFK Alakince
Trnovac
Trnovac
1 : 6
OFK Topličanin
Prokuplje
15.05.2022 17:00
Trnovac
1 : 6
OFK Topličanin
Nebeski Andjeli
Vranje
1 : 0
Žitorađa
Žitorađa
14.05.2022 17:00
Nebeski Andjeli
1 : 0
Žitorađa
Radan
Lebane
9 : 1
Moravac Orion
Mrštane
15.05.2022 17:00
Radan
9 : 1
Moravac Orion
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 1
Čekmin
Čekmin
15.05.2022 17:00
Plantaža
1 : 1
Čekmin
U ovom kolu slobodni su timovi: Svetlost , Jablanica

Takmičenje su napustili sledeći timovi: Vranjska Banja , Polet 1980
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.