XS
SM
MD
LG
22.kolo
Rezultati
16/17.04.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Pusta Reka
Bojnik
3 : 0
Trnovac
Trnovac
16.04.2022 16:30
Pusta Reka
3 : 0
Trnovac
Nebeski Andjeli
Vranje
0 : 2
SFK Morava
Vladičin Han
16.04.2022 16:30
Nebeski Andjeli
0 : 2
SFK Morava
Radan
Lebane
1 : 1
OFK Alakince
Alakince
17.04.2022 16:30
Radan
1 : 1
OFK Alakince
Jablanica
Medveđa
1 : 3
OFK Topličanin
Prokuplje
17.04.2022 16:30
Jablanica
1 : 3
OFK Topličanin
Plantaža
Donje Stopanje
0 : 5
Žitorađa
Žitorađa
17.04.2022 16:30
Plantaža
0 : 5
Žitorađa
Čekmin
Čekmin
0 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
17.04.2022 16:30
Čekmin
0 : 0
Svetlost
U ovom kolu slobodni su timovi: Jedinstvo , Moravac Orion
17.04.2022 18:40 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Žitorađa 19 12 4 3 40
2 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Topličanin (-4) 19 13 3 3 38
3 Prelazi u ligu višeg ranga Svetlost 19 10 5 4 35
4 Prelazi u ligu višeg ranga Pusta Reka 19 10 3 6 33
5 Prelazi u ligu višeg ranga SFK Morava 18 9 5 4 32
6 Prelazi u ligu višeg ranga Radan 19 8 5 6 29
7 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 18 8 4 6 28
8 Prelazi u ligu višeg ranga Jablanica 19 8 4 7 28
9 Prelazi u ligu višeg ranga Trnovac 19 7 6 6 27
10 Prelazi u ligu višeg ranga Nebeski Andjeli 19 4 8 7 20
11 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Alakince 19 4 7 8 19
12 Prelazi u ligu višeg ranga Plantaža (-1) 20 4 6 10 17
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Zapad Čekmin 20 4 3 13 15
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Istok Moravac Orion (-1) 19 0 1 18 0

23.kolo
Sledeće kolo
23/24.04.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Moravac Orion
Mrštane
1 : 5
Čekmin
Čekmin
23.04.2022 13:00
Moravac Orion
1 : 5
Čekmin
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
0 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
23.04.2022 16:30
Svetlost
0 : 2
Plantaža
Žitorađa
Žitorađa
4 : 1
Jablanica
Medveđa
23.04.2022 16:30
Žitorađa
4 : 1
Jablanica
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 0
Radan
Lebane
23.04.2022 16:30
OFK Topličanin
2 : 0
Radan
Jedinstvo
Gornje Stopanje
0 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
23.04.2022 16:30
Jedinstvo
0 : 1
Nebeski Andjeli
SFK Morava
Vladičin Han
3 : 0
Trnovac
Trnovac
23.04.2022 16:30
SFK Morava
3 : 0
Trnovac
U ovom kolu slobodni su timovi: Pusta Reka , OFK Alakince

Takmičenje su napustili sledeći timovi: Vranjska Banja , Polet 1980
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.