XS
SM
MD
LG
21.kolo
Rezultati
13.04.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Moravac Orion
Mrštane
0 : 5
Pusta Reka
Bojnik
13.04.2022 16:00
Moravac Orion
0 : 5
Pusta Reka
Žitorađa
Žitorađa
2 : 1
Čekmin
Čekmin
13.04.2022 16:00
Žitorađa
2 : 1
Čekmin
OFK Topličanin
Prokuplje
5 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
13.04.2022 16:00
OFK Topličanin
5 : 1
Plantaža
OFK Alakince
Alakince
4 : 1
Jablanica
Medveđa
13.04.2022 16:00
OFK Alakince
4 : 1
Jablanica
Jedinstvo
Gornje Stopanje
1 : 2
Radan
Lebane
13.04.2022 16:00
Jedinstvo
1 : 2
Radan
Trnovac
Trnovac
3 : 2
Nebeski Andjeli
Vranje
13.04.2022 16:00
Trnovac
3 : 2
Nebeski Andjeli
U ovom kolu slobodni su timovi: Svetlost , SFK Morava
13.04.2022 18:20 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Žitorađa 18 11 4 3 37
2 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Topličanin (-4) 18 12 3 3 35
3 Prelazi u ligu višeg ranga Svetlost 18 10 4 4 34
4 Prelazi u ligu višeg ranga Pusta Reka 18 9 3 6 30
5 Prelazi u ligu višeg ranga SFK Morava 17 8 5 4 29
6 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 18 8 4 6 28
7 Prelazi u ligu višeg ranga Radan 18 8 4 6 28
8 Prelazi u ligu višeg ranga Jablanica 18 8 4 6 28
9 Prelazi u ligu višeg ranga Trnovac 18 7 6 5 27
10 Prelazi u ligu višeg ranga Nebeski Andjeli 18 4 8 6 20
11 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Alakince 18 4 6 8 18
12 Prelazi u ligu višeg ranga Plantaža (-1) 19 4 6 9 17
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Zapad Čekmin 19 4 2 13 14
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Istok Moravac Orion (-1) 19 0 1 18 0

22.kolo
Sledeće kolo
16/17.04.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Pusta Reka
Bojnik
3 : 0
Trnovac
Trnovac
16.04.2022 16:30
Pusta Reka
3 : 0
Trnovac
Nebeski Andjeli
Vranje
0 : 2
SFK Morava
Vladičin Han
16.04.2022 16:30
Nebeski Andjeli
0 : 2
SFK Morava
Radan
Lebane
1 : 1
OFK Alakince
Alakince
17.04.2022 16:30
Radan
1 : 1
OFK Alakince
Jablanica
Medveđa
1 : 3
OFK Topličanin
Prokuplje
17.04.2022 16:30
Jablanica
1 : 3
OFK Topličanin
Plantaža
Donje Stopanje
0 : 5
Žitorađa
Žitorađa
17.04.2022 16:30
Plantaža
0 : 5
Žitorađa
Čekmin
Čekmin
0 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
17.04.2022 16:30
Čekmin
0 : 0
Svetlost
U ovom kolu slobodni su timovi: Jedinstvo , Moravac Orion

Takmičenje su napustili sledeći timovi: Vranjska Banja , Polet 1980
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.