XS
SM
MD
LG
20.kolo
Rezultati
09/10.04.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Pusta Reka
Bojnik
3 : 0
Nebeski Andjeli
Vranje
09.04.2022 16:00
Pusta Reka
3 : 0
Nebeski Andjeli
Radan
Lebane
1 : 1
SFK Morava
Vladičin Han
10.04.2022 16:00
Radan
1 : 1
SFK Morava
Jablanica
Medveđa
2 : 1
Jedinstvo
Gornje Stopanje
10.04.2022 16:00
Jablanica
2 : 1
Jedinstvo
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 0
OFK Alakince
Alakince
10.04.2022 16:00
Plantaža
2 : 0
OFK Alakince
Čekmin
Čekmin
2 : 3
OFK Topličanin
Prokuplje
10.04.2022 16:00
Čekmin
2 : 3
OFK Topličanin
Moravac Orion
Mrštane
0 : 3
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
10.04.2022 16:00
Moravac Orion
0 : 3
Svetlost
U ovom kolu slobodni su timovi: Trnovac , Žitorađa
10.04.2022 18:06 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Žitorađa 17 10 4 3 34
2 Prelazi u ligu višeg ranga Svetlost 18 10 4 4 34
3 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Topličanin (-4) 17 11 3 3 32
4 Prelazi u ligu višeg ranga SFK Morava 17 8 5 4 29
5 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 17 8 4 5 28
6 Prelazi u ligu višeg ranga Jablanica 17 8 4 5 28
7 Prelazi u ligu višeg ranga Pusta Reka 17 8 3 6 27
8 Prelazi u ligu višeg ranga Radan 17 7 4 6 25
9 Prelazi u ligu višeg ranga Trnovac 17 6 6 5 24
10 Prelazi u ligu višeg ranga Nebeski Andjeli 17 4 8 5 20
11 Prelazi u ligu višeg ranga Plantaža (-1) 18 4 6 8 17
12 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Alakince 17 3 6 8 15
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Zapad Čekmin 18 4 2 12 14
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Istok Moravac Orion (-1) 18 0 1 17 0

21.kolo
Sledeće kolo
13.04.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Moravac Orion
Mrštane
0 : 5
Pusta Reka
Bojnik
13.04.2022 16:00
Moravac Orion
0 : 5
Pusta Reka
Žitorađa
Žitorađa
2 : 1
Čekmin
Čekmin
13.04.2022 16:00
Žitorađa
2 : 1
Čekmin
OFK Topličanin
Prokuplje
5 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
13.04.2022 16:00
OFK Topličanin
5 : 1
Plantaža
OFK Alakince
Alakince
4 : 1
Jablanica
Medveđa
13.04.2022 16:00
OFK Alakince
4 : 1
Jablanica
Jedinstvo
Gornje Stopanje
1 : 2
Radan
Lebane
13.04.2022 16:00
Jedinstvo
1 : 2
Radan
Trnovac
Trnovac
3 : 2
Nebeski Andjeli
Vranje
13.04.2022 16:00
Trnovac
3 : 2
Nebeski Andjeli
U ovom kolu slobodni su timovi: Svetlost , SFK Morava

Takmičenje su napustili sledeći timovi: Vranjska Banja , Polet 1980
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.