XS
SM
MD
LG
19.kolo
Rezultati
02/03.04.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
1 : 3
Pusta Reka
Bojnik
03.04.2022 16:00
Svetlost
1 : 3
Pusta Reka
Žitorađa
Žitorađa
4 : 1
Moravac Orion
Mrštane
03.04.2022 16:00
Žitorađa
4 : 1
Moravac Orion
OFK Alakince
Alakince
4 : 1
Čekmin
Čekmin
06.04.2022 16:00
OFK Alakince
4 : 1
Čekmin
Jedinstvo
Gornje Stopanje
4 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
03.04.2022 16:00
Jedinstvo
4 : 2
Plantaža
SFK Morava
Vladičin Han
2 : 0
Jablanica
Medveđa
02.04.2022 16:00
SFK Morava
2 : 0
Jablanica
Trnovac
Trnovac
0 : 0
Radan
Lebane
03.04.2022 16:00
Trnovac
0 : 0
Radan
U ovom kolu slobodni su timovi: OFK Topličanin , Nebeski Andjeli
06.04.2022 19:00 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Žitorađa 17 10 4 3 34
2 Prelazi u ligu višeg ranga Svetlost 17 9 4 4 31
3 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Topličanin (-4) 16 10 3 3 29
4 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 16 8 4 4 28
5 Prelazi u ligu višeg ranga SFK Morava 16 8 4 4 28
6 Prelazi u ligu višeg ranga Jablanica 16 7 4 5 25
7 Prelazi u ligu višeg ranga Pusta Reka 16 7 3 6 24
8 Prelazi u ligu višeg ranga Trnovac 17 6 6 5 24
9 Prelazi u ligu višeg ranga Radan 16 7 3 6 24
10 Prelazi u ligu višeg ranga Nebeski Andjeli 16 4 8 4 20
11 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Alakince 16 3 6 7 15
12 Prelazi u ligu višeg ranga Čekmin 17 4 2 11 14
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Zapad Plantaža (-1) 17 3 6 8 14
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Istok Moravac Orion (-1) 17 0 1 16 0

20.kolo
Sledeće kolo
09/10.04.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Pusta Reka
Bojnik
3 : 0
Nebeski Andjeli
Vranje
09.04.2022 16:00
Pusta Reka
3 : 0
Nebeski Andjeli
Radan
Lebane
1 : 1
SFK Morava
Vladičin Han
10.04.2022 16:00
Radan
1 : 1
SFK Morava
Jablanica
Medveđa
2 : 1
Jedinstvo
Gornje Stopanje
10.04.2022 16:00
Jablanica
2 : 1
Jedinstvo
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 0
OFK Alakince
Alakince
10.04.2022 16:00
Plantaža
2 : 0
OFK Alakince
Čekmin
Čekmin
2 : 3
OFK Topličanin
Prokuplje
10.04.2022 16:00
Čekmin
2 : 3
OFK Topličanin
Moravac Orion
Mrštane
0 : 3
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
10.04.2022 16:00
Moravac Orion
0 : 3
Svetlost
U ovom kolu slobodni su timovi: Trnovac , Žitorađa

Takmičenje su napustili sledeći timovi: Vranjska Banja , Polet 1980
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.