XS
SM
MD
LG
17.kolo
Rezultati
19/20.03.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Žitorađa
Žitorađa
0 : 0
Pusta Reka
Bojnik
20.03.2022 15:00
Žitorađa
0 : 0
Pusta Reka
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
19.03.2022 15:00
OFK Topličanin
2 : 0
Svetlost
OFK Alakince
Alakince
9 : 0
Moravac Orion
Mrštane
20.03.2022 15:00
OFK Alakince
9 : 0
Moravac Orion
SFK Morava
Vladičin Han
2 : 0
Čekmin
Čekmin
19.03.2022 15:00
SFK Morava
2 : 0
Čekmin
Trnovac
Trnovac
2 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
20.03.2022 15:00
Trnovac
2 : 0
Plantaža
Nebeski Andjeli
Vranje
1 : 0
Jablanica
Medveđa
19.03.2022 15:00
Nebeski Andjeli
1 : 0
Jablanica
U ovom kolu slobodni su timovi: Jedinstvo , Radan
20.03.2022 17:03 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Svetlost 15 9 4 2 31
2 Prelazi u ligu višeg ranga Žitorađa 15 8 4 3 28
3 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Topličanin (-4) 15 9 3 3 26
4 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 14 7 4 3 25
5 Prelazi u ligu višeg ranga Jablanica 14 7 4 3 25
6 Prelazi u ligu višeg ranga SFK Morava 14 7 3 4 24
7 Prelazi u ligu višeg ranga Radan 14 7 1 6 22
8 Prelazi u ligu višeg ranga Pusta Reka 15 6 3 6 21
9 Prelazi u ligu višeg ranga Trnovac 15 5 5 5 20
10 Prelazi u ligu višeg ranga Nebeski Andjeli 15 4 7 4 19
11 Prelazi u ligu višeg ranga Plantaža (-1) 15 3 5 7 13
12 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Alakince 15 2 6 7 12
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Zapad Čekmin 15 3 2 10 11
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Istok Moravac Orion 15 0 1 14 1

18.kolo
Sledeće kolo
26/27.03.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radan
Lebane
1 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
27.03.2022 15:00
Radan
1 : 1
Nebeski Andjeli
Jablanica
Medveđa
0 : 3
Trnovac
Trnovac
27.03.2022 15:00
Jablanica
0 : 3
Trnovac
Plantaža
Donje Stopanje
0 : 0
SFK Morava
Vladičin Han
27.03.2022 15:00
Plantaža
0 : 0
SFK Morava
Čekmin
Čekmin
3 : 1
Jedinstvo
Gornje Stopanje
27.03.2022 15:00
Čekmin
3 : 1
Jedinstvo
Moravac Orion
Mrštane
0 : 3
OFK Topličanin
Prokuplje
27.03.2022 15:00
Moravac Orion
0 : 3
OFK Topličanin
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
0 : 1
Žitorađa
Žitorađa
27.03.2022 15:00
Svetlost
0 : 1
Žitorađa
U ovom kolu slobodni su timovi: Pusta Reka , OFK Alakince

Takmičenje su napustili sledeći timovi: Vranjska Banja , Polet 1980
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.