XS
SM
MD
LG
13.kolo
Rezultati
06/07.11.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Alakince
Alakince
2 : 1
Pusta Reka
Bojnik
07.11.2021 13:00
OFK Alakince
2 : 1
Pusta Reka
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 1
Jedinstvo
Gornje Stopanje
06.11.2021 13:00
OFK Topličanin
2 : 1
Jedinstvo
Žitorađa
Žitorađa
5 : 1
SFK Morava
Vladičin Han
07.11.2021 10:30
Žitorađa
5 : 1
SFK Morava
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
4 : 0
Trnovac
Trnovac
07.11.2021 13:00
Svetlost
4 : 0
Trnovac
Moravac Orion
Mrštane
2 : 3
Nebeski Andjeli
Vranje
06.11.2021 13:00
Moravac Orion
2 : 3
Nebeski Andjeli
Čekmin
Čekmin
0 : 1
Radan
Lebane
07.11.2021 13:00
Čekmin
0 : 1
Radan
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 2
Jablanica
Medveđa
07.11.2021 13:00
Plantaža
2 : 2
Jablanica
07.11.2021 15:13 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Svetlost 11 6 4 1 22
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jablanica 11 6 4 1 22
3 Prelazi u ligu višeg ranga Žitorađa 11 6 3 2 21
4 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 11 5 4 2 19
5 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Topličanin (-4) 11 7 2 2 19
6 Prelazi u ligu višeg ranga SFK Morava 11 5 3 3 18
7 Prelazi u ligu višeg ranga Pusta Reka 11 5 2 4 17
8 Prelazi u ligu višeg ranga Radan 11 5 1 5 16
9 Prelazi u ligu višeg ranga Nebeski Andjeli 12 2 6 4 12
10 Prelazi u ligu višeg ranga Plantaža (-1) 12 3 4 5 12
11 Prelazi u ligu višeg ranga Trnovac 12 2 5 5 11
12 Prelazi u ligu višeg ranga Čekmin 12 3 2 7 11
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Zapad OFK Alakince 11 1 5 5 8
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Istok Moravac Orion 11 0 1 10 1

14.kolo
Sledeće kolo
13/14.11.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Pusta Reka
Bojnik
0 : 1
Jablanica
Medveđa
13.11.2021 13:00
Pusta Reka
0 : 1
Jablanica
Radan
Lebane
3 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
14.11.2021 13:00
Radan
3 : 0
Plantaža
Trnovac
Trnovac
6 : 0
Moravac Orion
Mrštane
14.11.2021 13:00
Trnovac
6 : 0
Moravac Orion
SFK Morava
Vladičin Han
0 : 3
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
13.11.2021 13:00
SFK Morava
0 : 3
Svetlost
Jedinstvo
Gornje Stopanje
2 : 1
Žitorađa
Žitorađa
14.11.2021 13:00
Jedinstvo
2 : 1
Žitorađa
OFK Alakince
Alakince
0 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
14.11.2021 13:00
OFK Alakince
0 : 0
OFK Topličanin
U ovom kolu slobodni su timovi: Čekmin , Nebeski Andjeli

Takmičenje su napustili sledeći timovi: Vranjska Banja , Polet 1980
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.