XS
SM
MD
LG
12.kolo
Rezultati
30/31.10.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Pusta Reka
Bojnik
3 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
30.10.2021 13:30
Pusta Reka
3 : 0
Plantaža
Jablanica
Medveđa
3 : 1
Čekmin
Čekmin
31.10.2021 13:30
Jablanica
3 : 1
Čekmin
Nebeski Andjeli
Vranje
2 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
30.10.2021 13:30
Nebeski Andjeli
2 : 0
Svetlost
Trnovac
Trnovac
0 : 0
Žitorađa
Žitorađa
31.10.2021 13:30
Trnovac
0 : 0
Žitorađa
SFK Morava
Vladičin Han
0 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
30.10.2021 13:30
SFK Morava
0 : 1
OFK Topličanin
Jedinstvo
Gornje Stopanje
4 : 4
OFK Alakince
Alakince
31.10.2021 13:30
Jedinstvo
4 : 4
OFK Alakince
U ovom kolu slobodni su timovi: Radan , Moravac Orion
31.10.2021 15:56 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Jablanica 10 6 3 1 21
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 10 5 4 1 19
3 Prelazi u ligu višeg ranga Svetlost 10 5 4 1 19
4 Prelazi u ligu višeg ranga Žitorađa 10 5 3 2 18
5 Prelazi u ligu višeg ranga SFK Morava 10 5 3 2 18
6 Prelazi u ligu višeg ranga Pusta Reka 10 5 2 3 17
7 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Topličanin (-4) 10 6 2 2 16
8 Prelazi u ligu višeg ranga Radan 10 4 1 5 13
9 Prelazi u ligu višeg ranga Trnovac 11 2 5 4 11
10 Prelazi u ligu višeg ranga Čekmin 11 3 2 6 11
11 Prelazi u ligu višeg ranga Plantaža (-1) 11 3 3 5 11
12 Prelazi u ligu višeg ranga Nebeski Andjeli 11 1 6 4 9
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Zapad OFK Alakince 10 0 5 5 5
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Istok Moravac Orion 10 0 1 9 1

13.kolo
Sledeće kolo
06/07.11.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Alakince
Alakince
2 : 1
Pusta Reka
Bojnik
07.11.2021 13:00
OFK Alakince
2 : 1
Pusta Reka
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 1
Jedinstvo
Gornje Stopanje
06.11.2021 13:00
OFK Topličanin
2 : 1
Jedinstvo
Žitorađa
Žitorađa
5 : 1
SFK Morava
Vladičin Han
07.11.2021 10:30
Žitorađa
5 : 1
SFK Morava
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
4 : 0
Trnovac
Trnovac
07.11.2021 13:00
Svetlost
4 : 0
Trnovac
Moravac Orion
Mrštane
2 : 3
Nebeski Andjeli
Vranje
06.11.2021 13:00
Moravac Orion
2 : 3
Nebeski Andjeli
Čekmin
Čekmin
0 : 1
Radan
Lebane
07.11.2021 13:00
Čekmin
0 : 1
Radan
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 2
Jablanica
Medveđa
07.11.2021 13:00
Plantaža
2 : 2
Jablanica

Takmičenje su napustili sledeći timovi: Vranjska Banja , Polet 1980
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.