XS
SM
MD
LG
8.kolo
Rezultati
02/03.10.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Meševo
Meševo
1 : 0
Sloga (L)
Leskovac
02.10.2021 15:00
Meševo
1 : 0
Sloga (L)
Radnički (P)
Pirot
0 : 0
Vlasina
Vlasotince
03.10.2021 15:00
Radnički (P)
0 : 0
Vlasina
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
03.10.2021 15:00
Hajduk Veljko
1 : 0
OFK Brzi Brod
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
03.10.2021 11:00
Radnički (S)
3 : 0
Jedinstvo (P)
Trayal
Kruševac
3 : 0
Timočanin
Knjaževac
01.10.2021 15:30
Trayal
3 : 0
Timočanin
Pčinja
Trgovište
1 : 1
Rembas
Resavica
02.10.2021 15:00
Pčinja
1 : 1
Rembas
Budućnost (P)
Popovac
1 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
03.10.2021 15:00
Budućnost (P)
1 : 1
GFK Jagodina
U ovom kolu slobodan je tim: GFK Dubočica
03.10.2021 12:58 (Miško Perić)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mozzart Bet Prva liga Srbije Budućnost (P) 7 5 2 0 17
2 Prelazi u ligu višeg ranga Trayal 7 4 3 0 15
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (P) 8 4 2 2 14
4 Prelazi u ligu višeg ranga Vlasina 8 4 1 3 13
5 Prelazi u ligu višeg ranga Timočanin 8 4 1 3 13
6 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (S) 7 4 1 2 13
7 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Jagodina 8 3 3 2 12
8 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Brzi Brod 8 3 3 2 12
9 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Dubočica 7 2 3 2 9
10 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (P) 7 2 3 2 9
11 Prelazi u ligu višeg ranga Meševo 8 2 2 4 8
12 Prelazi u ligu višeg ranga Rembas 8 2 1 5 7
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Hajduk Veljko 7 1 2 4 5
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Pčinja 7 0 3 4 3
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Sloga (L) 7 0 2 5 2

9.kolo
Sledeće kolo
09/10.10.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
GFK Jagodina
Jagodina
1 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
09.10.2021 15:00
GFK Jagodina
1 : 1
GFK Dubočica
Rembas
Resavica
0 : 1
Budućnost (P)
Popovac
10.10.2021 15:00
Rembas
0 : 1
Budućnost (P)
Timočanin
Knjaževac
5 : 1
Pčinja
Trgovište
10.10.2021 15:00
Timočanin
5 : 1
Pčinja
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 1
Trayal
Kruševac
09.10.2021 15:00
Jedinstvo (P)
0 : 1
Trayal
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
0 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
10.10.2021 15:00
OFK Brzi Brod
0 : 1
Radnički (S)
Vlasina
Vlasotince
2 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
10.10.2021 15:00
Vlasina
2 : 1
Hajduk Veljko
Sloga (L)
Leskovac
0 : 2
Radnički (P)
Pirot
09.10.2021 15:00
Sloga (L)
0 : 2
Radnički (P)
U ovom kolu slobodan je tim: Meševo

Takmičenje je napustio tim: Dinamo
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.