XS
SM
MD
LG
7.kolo
Rezultati
25/26.09.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
GFK Dubočica
Leskovac
0 : 2
Meševo
Meševo
25.09.2021 15:30
GFK Dubočica
0 : 2
Meševo
GFK Jagodina
Jagodina
1 : 1
Pčinja
Trgovište
25.09.2021 15:30
GFK Jagodina
1 : 1
Pčinja
Rembas
Resavica
0 : 1
Trayal
Kruševac
26.09.2021 15:30
Rembas
0 : 1
Trayal
Timočanin
Knjaževac
2 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
26.09.2021 15:30
Timočanin
2 : 0
Radnički (S)
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
25.09.2021 15:30
Jedinstvo (P)
0 : 0
Hajduk Veljko
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 2
Radnički (P)
Pirot
26.09.2021 15:30
OFK Brzi Brod
2 : 2
Radnički (P)
Vlasina
Vlasotince
2 : 1
Sloga (L)
Leskovac
26.09.2021 15:30
Vlasina
2 : 1
Sloga (L)
U ovom kolu slobodan je tim: Budućnost (P)
26.09.2021 17:31 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mozzart Bet Prva liga Srbije Budućnost (P) 6 5 1 0 16
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (P) 7 4 2 1 14
3 Prelazi u ligu višeg ranga Timočanin 7 4 1 2 13
4 Prelazi u ligu višeg ranga Vlasina 7 4 0 3 12
5 Prelazi u ligu višeg ranga Trayal 6 3 3 0 12
6 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Brzi Brod 7 3 3 1 12
7 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Jagodina 7 3 2 2 11
8 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (S) 6 3 1 2 10
9 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Dubočica 7 2 3 2 9
10 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (P) 6 2 2 2 8
11 Prelazi u ligu višeg ranga Rembas 7 2 0 5 6
12 Prelazi u ligu višeg ranga Meševo 7 1 2 4 5
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Pčinja 6 0 2 4 2
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Sloga (L) 6 0 2 4 2
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Hajduk Veljko 6 0 2 4 2

8.kolo
Sledeće kolo
02/03.10.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Meševo
Meševo
1 : 0
Sloga (L)
Leskovac
02.10.2021 15:00
Meševo
1 : 0
Sloga (L)
Radnički (P)
Pirot
0 : 0
Vlasina
Vlasotince
03.10.2021 15:00
Radnički (P)
0 : 0
Vlasina
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
03.10.2021 15:00
Hajduk Veljko
1 : 0
OFK Brzi Brod
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
03.10.2021 11:00
Radnički (S)
3 : 0
Jedinstvo (P)
Trayal
Kruševac
3 : 0
Timočanin
Knjaževac
01.10.2021 15:30
Trayal
3 : 0
Timočanin
Pčinja
Trgovište
1 : 1
Rembas
Resavica
02.10.2021 15:00
Pčinja
1 : 1
Rembas
Budućnost (P)
Popovac
1 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
03.10.2021 15:00
Budućnost (P)
1 : 1
GFK Jagodina
U ovom kolu slobodan je tim: GFK Dubočica

Takmičenje je napustio tim: Dinamo
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.