XS
SM
MD
LG
6.kolo
Rezultati
18/19.09.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Meševo
Meševo
1 : 2
Vlasina
Vlasotince
18.09.2021 16:00
Meševo
1 : 2
Vlasina
Sloga (L)
Leskovac
1 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
18.09.2021 16:00
Sloga (L)
1 : 1
OFK Brzi Brod
Radnički (P)
Pirot
1 : 5
Jedinstvo (P)
Paraćin
19.09.2021 16:00
Radnički (P)
1 : 5
Jedinstvo (P)
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 1
Timočanin
Knjaževac
19.09.2021 16:00
Hajduk Veljko
1 : 1
Timočanin
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 2
Rembas
Resavica
19.09.2021 11:00
Radnički (S)
3 : 2
Rembas
Trayal
Kruševac
0 : 0
GFK Jagodina
Jagodina
17.09.2021 16:00
Trayal
0 : 0
GFK Jagodina
Budućnost (P)
Popovac
2 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
19.09.2021 16:00
Budućnost (P)
2 : 1
GFK Dubočica
U ovom kolu slobodan je tim: Pčinja
19.09.2021 17:55 (Miško Perić)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mozzart Bet Prva liga Srbije Budućnost (P) 6 5 1 0 16
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (P) 6 4 1 1 13
3 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Brzi Brod 6 3 2 1 11
4 Prelazi u ligu višeg ranga Timočanin 6 3 1 2 10
5 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Jagodina 6 3 1 2 10
6 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (S) 5 3 1 1 10
7 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Dubočica 6 2 3 1 9
8 Prelazi u ligu višeg ranga Vlasina 6 3 0 3 9
9 Prelazi u ligu višeg ranga Trayal 5 2 3 0 9
10 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (P) 5 2 1 2 7
11 Prelazi u ligu višeg ranga Rembas 6 2 0 4 6
12 Prelazi u ligu višeg ranga Meševo 6 0 2 4 2
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Sloga (L) 5 0 2 3 2
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Pčinja 5 0 1 4 1
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Hajduk Veljko 5 0 1 4 1

7.kolo
Sledeće kolo
25/26.09.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
GFK Dubočica
Leskovac
0 : 2
Meševo
Meševo
25.09.2021 15:30
GFK Dubočica
0 : 2
Meševo
GFK Jagodina
Jagodina
1 : 1
Pčinja
Trgovište
25.09.2021 15:30
GFK Jagodina
1 : 1
Pčinja
Rembas
Resavica
0 : 1
Trayal
Kruševac
26.09.2021 15:30
Rembas
0 : 1
Trayal
Timočanin
Knjaževac
2 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
26.09.2021 15:30
Timočanin
2 : 0
Radnički (S)
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
25.09.2021 15:30
Jedinstvo (P)
0 : 0
Hajduk Veljko
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 2
Radnički (P)
Pirot
26.09.2021 15:30
OFK Brzi Brod
2 : 2
Radnički (P)
Vlasina
Vlasotince
2 : 1
Sloga (L)
Leskovac
26.09.2021 15:30
Vlasina
2 : 1
Sloga (L)
U ovom kolu slobodan je tim: Budućnost (P)

Takmičenje je napustio tim: Dinamo
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.