XS
SM
MD
LG
5.kolo
Rezultati
11/12.09.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Budućnost (P)
Popovac
1 : 0
Meševo
Meševo
12.09.2021 16:00
Budućnost (P)
1 : 0
Meševo
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 1
Pčinja
Trgovište
11.09.2021 16:00
GFK Dubočica
2 : 1
Pčinja
GFK Jagodina
Jagodina
0 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
12.09.2021 16:00
GFK Jagodina
0 : 1
Radnički (S)
Rembas
Resavica
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
12.09.2021 16:00
Rembas
3 : 0
Hajduk Veljko
Timočanin
Knjaževac
2 : 0
Radnički (P)
Pirot
12.09.2021 16:00
Timočanin
2 : 0
Radnički (P)
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 1
Sloga (L)
Leskovac
11.09.2021 16:00
Jedinstvo (P)
1 : 1
Sloga (L)
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
12.09.2021 16:00
OFK Brzi Brod
1 : 0
Vlasina
U ovom kolu slobodan je tim: Trayal
12.09.2021 18:02 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mozzart Bet Prva liga Srbije Budućnost (P) 5 4 1 0 13
2 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Brzi Brod 5 3 1 1 10
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (P) 5 3 1 1 10
4 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Dubočica 5 2 3 0 9
5 Prelazi u ligu višeg ranga Timočanin 5 3 0 2 9
6 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Jagodina 5 3 0 2 9
7 Prelazi u ligu višeg ranga Trayal 4 2 2 0 8
8 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (P) 4 2 1 1 7
9 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (S) 4 2 1 1 7
10 Prelazi u ligu višeg ranga Vlasina 5 2 0 3 6
11 Prelazi u ligu višeg ranga Rembas 5 2 0 3 6
12 Prelazi u ligu višeg ranga Meševo 5 0 2 3 2
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Pčinja 5 0 1 4 1
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Sloga (L) 4 0 1 3 1
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Hajduk Veljko 4 0 0 4 0

6.kolo
Sledeće kolo
18/19.09.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Meševo
Meševo
1 : 2
Vlasina
Vlasotince
18.09.2021 16:00
Meševo
1 : 2
Vlasina
Sloga (L)
Leskovac
1 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
18.09.2021 16:00
Sloga (L)
1 : 1
OFK Brzi Brod
Radnički (P)
Pirot
1 : 5
Jedinstvo (P)
Paraćin
19.09.2021 16:00
Radnički (P)
1 : 5
Jedinstvo (P)
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 1
Timočanin
Knjaževac
19.09.2021 16:00
Hajduk Veljko
1 : 1
Timočanin
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 2
Rembas
Resavica
19.09.2021 11:00
Radnički (S)
3 : 2
Rembas
Trayal
Kruševac
0 : 0
GFK Jagodina
Jagodina
17.09.2021 16:00
Trayal
0 : 0
GFK Jagodina
Budućnost (P)
Popovac
2 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
19.09.2021 16:00
Budućnost (P)
2 : 1
GFK Dubočica
U ovom kolu slobodan je tim: Pčinja

Takmičenje je napustio tim: Dinamo
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.