XS
SM
MD
LG
4.kolo
Rezultati
04/05.09.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Meševo
Meševo
1 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
04.09.2021 16:30
Meševo
1 : 1
OFK Brzi Brod
Vlasina
Vlasotince
3 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
05.09.2021 16:30
Vlasina
3 : 0
Jedinstvo (P)
Sloga (L)
Leskovac
0 : 4
Timočanin
Knjaževac
04.09.2021 16:30
Sloga (L)
0 : 4
Timočanin
Radnički (P)
Pirot
4 : 1
Rembas
Resavica
04.09.2021 16:30
Radnički (P)
4 : 1
Rembas
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
05.09.2021 16:30
Hajduk Veljko
0 : 1
GFK Jagodina
Trayal
Kruševac
1 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
05.09.2021 16:30
Trayal
1 : 1
GFK Dubočica
Pčinja
Trgovište
0 : 1
Budućnost (P)
Popovac
04.09.2021 16:30
Pčinja
0 : 1
Budućnost (P)
U ovom kolu slobodan je tim: Radnički (S)
01.09.2021 12:36 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Budućnost (P) 4 3 1 0 10
2 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Jagodina 4 3 0 1 9
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (P) 4 3 0 1 9
4 Prelazi u ligu višeg ranga Trayal 4 2 2 0 8
5 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (P) 3 2 1 0 7
6 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Brzi Brod 4 2 1 1 7
7 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Dubočica 4 1 3 0 6
8 Prelazi u ligu višeg ranga Vlasina 4 2 0 2 6
9 Prelazi u ligu višeg ranga Timočanin 4 2 0 2 6
10 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (S) 3 1 1 1 4
11 Prelazi u ligu višeg ranga Rembas 4 1 0 3 3
12 Prelazi u ligu višeg ranga Meševo 4 0 2 2 2
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Pčinja 4 0 1 3 1
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Sloga (L) 3 0 0 3 0
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Hajduk Veljko 3 0 0 3 0

5.kolo
Sledeće kolo
11/12.09.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Budućnost (P)
Popovac
1 : 0
Meševo
Meševo
12.09.2021 16:00
Budućnost (P)
1 : 0
Meševo
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 1
Pčinja
Trgovište
11.09.2021 16:00
GFK Dubočica
2 : 1
Pčinja
GFK Jagodina
Jagodina
0 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
12.09.2021 16:00
GFK Jagodina
0 : 1
Radnički (S)
Rembas
Resavica
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
12.09.2021 16:00
Rembas
3 : 0
Hajduk Veljko
Timočanin
Knjaževac
2 : 0
Radnički (P)
Pirot
12.09.2021 16:00
Timočanin
2 : 0
Radnički (P)
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 1
Sloga (L)
Leskovac
11.09.2021 16:00
Jedinstvo (P)
1 : 1
Sloga (L)
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
12.09.2021 16:00
OFK Brzi Brod
1 : 0
Vlasina
U ovom kolu slobodan je tim: Trayal

Takmičenje je napustio tim: Dinamo
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.