XS
SM
MD
LG
26.kolo
Rezultati
07/08.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Meševo
Meševo
3 : 0
GFK Jagodina
Jagodina
07.05.2022 17:00
Meševo
3 : 0
GFK Jagodina
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 1
Timočanin
Knjaževac
07.05.2022 17:00
GFK Dubočica
2 : 1
Timočanin
Budućnost (P)
Popovac
1 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
08.05.2022 17:00
Budućnost (P)
1 : 1
Jedinstvo (P)
Pčinja
Trgovište
5 : 2
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
07.05.2022 17:00
Pčinja
5 : 2
OFK Brzi Brod
Trayal
Kruševac
2 : 0
Vlasina
Vlasotince
08.05.2022 18:00
Trayal
2 : 0
Vlasina
Radnički (S)
Svilajnac
4 : 0
Sloga (L)
Leskovac
08.05.2022 17:00
Radnički (S)
4 : 0
Sloga (L)
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 2
Radnički (P)
Pirot
08.05.2022 17:00
Hajduk Veljko
1 : 2
Radnički (P)
U ovom kolu slobodan je tim: Rembas
08.05.2022 19:54 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Trayal 24 17 7 0 58
2 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost (P) 24 14 6 4 48
3 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (S) 24 13 5 6 44
4 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (P) 24 13 4 7 43
5 Prelazi u ligu višeg ranga Timočanin 25 11 5 9 38
6 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Dubočica 24 9 7 8 34
7 Prelazi u ligu višeg ranga Pčinja 24 9 6 9 33
8 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (P) 25 8 9 8 33
9 Prelazi u ligu višeg ranga Vlasina 25 10 3 12 33
10 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Jagodina 24 8 7 9 31
11 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Brzi Brod 25 8 5 12 29
12 Prelazi u ligu višeg ranga Hajduk Veljko 24 8 3 13 27
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Meševo 24 7 4 13 25
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Rembas 24 6 6 12 24
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Sloga (L) 24 1 3 20 6

27.kolo
Sledeće kolo
14/15.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 2
Meševo
Meševo
15.05.2022 17:00
Hajduk Veljko
3 : 2
Meševo
Radnički (P)
Pirot
1 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
15.05.2022 17:00
Radnički (P)
1 : 1
Radnički (S)
Sloga (L)
Leskovac
0 : 2
Trayal
Kruševac
14.05.2022 17:00
Sloga (L)
0 : 2
Trayal
Vlasina
Vlasotince
3 : 1
Pčinja
Trgovište
15.05.2022 17:00
Vlasina
3 : 1
Pčinja
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 0
Budućnost (P)
Popovac
15.05.2022 17:00
OFK Brzi Brod
1 : 0
Budućnost (P)
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
14.05.2022 17:00
Jedinstvo (P)
1 : 1
GFK Dubočica
Rembas
Resavica
0 : 2
GFK Jagodina
Jagodina
15.05.2022 17:00
Rembas
0 : 2
GFK Jagodina
U ovom kolu slobodan je tim: Timočanin

Takmičenje je napustio tim: Dinamo
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.