XS
SM
MD
LG
21.kolo
Rezultati
09/10.04.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Vlasina
Vlasotince
2 : 1
Meševo
Meševo
10.04.2022 16:00
Vlasina
2 : 1
Meševo
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
5 : 1
Sloga (L)
Leskovac
10.04.2022 16:00
OFK Brzi Brod
5 : 1
Sloga (L)
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
09.04.2022 16:00
Jedinstvo (P)
1 : 0
Radnički (P)
Timočanin
Knjaževac
0 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
10.04.2022 16:00
Timočanin
0 : 1
Hajduk Veljko
Rembas
Resavica
1 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
10.04.2022 16:00
Rembas
1 : 1
Radnički (S)
GFK Jagodina
Jagodina
0 : 2
Trayal
Kruševac
09.04.2022 16:00
GFK Jagodina
0 : 2
Trayal
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 1
Budućnost (P)
Popovac
09.04.2022 16:00
GFK Dubočica
2 : 1
Budućnost (P)
U ovom kolu slobodan je tim: Pčinja
10.04.2022 17:54 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Trayal 19 13 6 0 45
2 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost (P) 20 13 4 3 43
3 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (S) 19 10 4 5 34
4 Prelazi u ligu višeg ranga Timočanin 20 10 3 7 33
5 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (P) 20 8 8 4 32
6 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (P) 19 9 3 7 30
7 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Dubočica 20 7 7 6 28
8 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Jagodina 20 7 7 6 28
9 Prelazi u ligu višeg ranga Vlasina 20 8 2 10 26
10 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Brzi Brod 20 7 5 8 26
11 Prelazi u ligu višeg ranga Pčinja 19 6 6 7 24
12 Prelazi u ligu višeg ranga Hajduk Veljko 19 5 3 11 18
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Rembas 20 4 5 11 17
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Meševo 20 4 4 12 16
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Sloga (L) 19 1 3 15 6

22.kolo
Sledeće kolo
16/17.04.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Meševo
Meševo
1 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
16.04.2022 16:30
Meševo
1 : 0
GFK Dubočica
Pčinja
Trgovište
1 : 2
GFK Jagodina
Jagodina
16.04.2022 16:30
Pčinja
1 : 2
GFK Jagodina
Trayal
Kruševac
5 : 0
Rembas
Resavica
15.04.2022 16:30
Trayal
5 : 0
Rembas
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 1
Timočanin
Knjaževac
17.04.2022 16:30
Radnički (S)
1 : 1
Timočanin
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
17.04.2022 16:30
Hajduk Veljko
1 : 0
Jedinstvo (P)
Radnički (P)
Pirot
3 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
17.04.2022 16:30
Radnički (P)
3 : 1
OFK Brzi Brod
Sloga (L)
Leskovac
1 : 2
Vlasina
Vlasotince
16.04.2022 16:30
Sloga (L)
1 : 2
Vlasina
U ovom kolu slobodan je tim: Budućnost (P)

Takmičenje je napustio tim: Dinamo
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.