XS
SM
MD
LG
20.kolo
Rezultati
02/03.04.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Meševo
Meševo
1 : 1
Budućnost (P)
Popovac
02.04.2022 16:00
Meševo
1 : 1
Budućnost (P)
Pčinja
Trgovište
3 : 2
GFK Dubočica
Leskovac
02.04.2022 16:00
Pčinja
3 : 2
GFK Dubočica
Radnički (S)
Svilajnac
4 : 2
GFK Jagodina
Jagodina
03.04.2022 11:00
Radnički (S)
4 : 2
GFK Jagodina
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Rembas
Resavica
03.04.2022 16:00
Hajduk Veljko
3 : 0
Rembas
Radnički (P)
Pirot
5 : 0
Timočanin
Knjaževac
02.04.2022 16:00
Radnički (P)
5 : 0
Timočanin
Sloga (L)
Leskovac
2 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
02.04.2022 16:00
Sloga (L)
2 : 2
Jedinstvo (P)
Vlasina
Vlasotince
5 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
03.04.2022 16:00
Vlasina
5 : 0
OFK Brzi Brod
U ovom kolu slobodan je tim: Trayal
03.04.2022 17:50 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Budućnost (P) 19 13 4 2 43
2 Prelazi u ligu višeg ranga Trayal 18 12 6 0 42
3 Prelazi u ligu višeg ranga Timočanin 19 10 3 6 33
4 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (S) 18 10 3 5 33
5 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (P) 18 9 3 6 30
6 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (P) 19 7 8 4 29
7 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Jagodina 19 7 7 5 28
8 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Dubočica 19 6 7 6 25
9 Prelazi u ligu višeg ranga Pčinja 19 6 6 7 24
10 Prelazi u ligu višeg ranga Vlasina 19 7 2 10 23
11 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Brzi Brod 19 6 5 8 23
12 Prelazi u ligu višeg ranga Rembas 19 4 4 11 16
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Meševo 19 4 4 11 16
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Hajduk Veljko 18 4 3 11 15
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Sloga (L) 18 1 3 14 6

21.kolo
Sledeće kolo
09/10.04.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Vlasina
Vlasotince
2 : 1
Meševo
Meševo
10.04.2022 16:00
Vlasina
2 : 1
Meševo
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
5 : 1
Sloga (L)
Leskovac
10.04.2022 16:00
OFK Brzi Brod
5 : 1
Sloga (L)
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
09.04.2022 16:00
Jedinstvo (P)
1 : 0
Radnički (P)
Timočanin
Knjaževac
0 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
10.04.2022 16:00
Timočanin
0 : 1
Hajduk Veljko
Rembas
Resavica
1 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
10.04.2022 16:00
Rembas
1 : 1
Radnički (S)
GFK Jagodina
Jagodina
0 : 2
Trayal
Kruševac
09.04.2022 16:00
GFK Jagodina
0 : 2
Trayal
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 1
Budućnost (P)
Popovac
09.04.2022 16:00
GFK Dubočica
2 : 1
Budućnost (P)
U ovom kolu slobodan je tim: Pčinja

Takmičenje je napustio tim: Dinamo
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.