XS
SM
MD
LG
17.kolo
Rezultati
12/13.03.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 0
Meševo
Meševo
12.03.2022 14:00
Jedinstvo (P)
1 : 0
Meševo
Timočanin
Knjaževac
4 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
13.03.2022 14:00
Timočanin
4 : 1
OFK Brzi Brod
Rembas
Resavica
3 : 0
Vlasina
Vlasotince
23.03.2022 14:00
Rembas
3 : 0
Vlasina
GFK Jagodina
Jagodina
2 : 0
Sloga (L)
Leskovac
12.03.2022 14:00
GFK Jagodina
2 : 0
Sloga (L)
GFK Dubočica
Leskovac
3 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
12.03.2022 14:00
GFK Dubočica
3 : 2
Hajduk Veljko
Budućnost (P)
Popovac
1 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
13.03.2022 14:00
Budućnost (P)
1 : 0
Radnički (S)
Pčinja
Trgovište
1 : 1
Trayal
Kruševac
12.03.2022 14:00
Pčinja
1 : 1
Trayal
U ovom kolu slobodan je tim: Radnički (P)
23.03.2022 15:48 (Miško Perić)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Budućnost (P) 16 12 3 1 39
2 Prelazi u ligu višeg ranga Trayal 16 11 5 0 38
3 Prelazi u ligu višeg ranga Timočanin 16 9 3 4 30
4 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (S) 16 9 2 5 29
5 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Jagodina 16 6 7 3 25
6 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (P) 16 6 6 4 24
7 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Dubočica 16 6 5 5 23
8 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (P) 15 6 3 6 21
9 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Brzi Brod 16 6 3 7 21
10 Prelazi u ligu višeg ranga Pčinja 16 4 6 6 18
11 Prelazi u ligu višeg ranga Vlasina 16 5 2 9 17
12 Prelazi u ligu višeg ranga Rembas 16 4 4 8 16
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Meševo 16 4 2 10 14
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Hajduk Veljko 16 3 3 10 12
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Sloga (L) 15 0 2 13 2

18.kolo
Sledeće kolo
19/20.03.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Meševo
Meševo
0 : 1
Pčinja
Trgovište
19.03.2022 15:00
Meševo
0 : 1
Pčinja
Trayal
Kruševac
2 : 0
Budućnost (P)
Popovac
20.03.2022 18:00
Trayal
2 : 0
Budućnost (P)
Radnički (S)
Svilajnac
0 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
20.03.2022 15:00
Radnički (S)
0 : 0
GFK Dubočica
Radnički (P)
Pirot
1 : 0
GFK Jagodina
Jagodina
20.03.2022 15:00
Radnički (P)
1 : 0
GFK Jagodina
Sloga (L)
Leskovac
1 : 0
Rembas
Resavica
19.03.2022 15:00
Sloga (L)
1 : 0
Rembas
Vlasina
Vlasotince
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
19.03.2022 15:00
Vlasina
1 : 0
Timočanin
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
20.03.2022 15:00
OFK Brzi Brod
1 : 1
Jedinstvo (P)
U ovom kolu slobodan je tim: Hajduk Veljko

Takmičenje je napustio tim: Dinamo
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.