XS
SM
MD
LG
16.kolo
Rezultati
05/06.03.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Meševo
Meševo
0 : 1
Trayal
Kruševac
05.03.2022 14:00
Meševo
0 : 1
Trayal
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 1
Pčinja
Trgovište
06.03.2022 14:00
Radnički (S)
1 : 1
Pčinja
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 4
Budućnost (P)
Popovac
06.03.2022 14:00
Hajduk Veljko
1 : 4
Budućnost (P)
Radnički (P)
Pirot
3 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
06.03.2022 14:00
Radnički (P)
3 : 1
GFK Dubočica
Vlasina
Vlasotince
1 : 2
GFK Jagodina
Jagodina
06.03.2022 14:00
Vlasina
1 : 2
GFK Jagodina
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 0
Rembas
Resavica
06.03.2022 14:00
OFK Brzi Brod
2 : 0
Rembas
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 1
Timočanin
Knjaževac
05.03.2022 14:00
Jedinstvo (P)
0 : 1
Timočanin
U ovom kolu slobodan je tim: Sloga (L)
06.03.2022 17:54 (acapirot)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mozzart Bet Prva liga Srbije Trayal 15 11 4 0 37
2 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost (P) 15 11 3 1 36
3 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (S) 15 9 2 4 29
4 Prelazi u ligu višeg ranga Timočanin 15 8 3 4 27
5 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Jagodina 15 5 7 3 22
6 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (P) 15 6 3 6 21
7 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (P) 15 5 6 4 21
8 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Brzi Brod 15 6 3 6 21
9 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Dubočica 15 5 5 5 20
10 Prelazi u ligu višeg ranga Vlasina 15 5 2 8 17
11 Prelazi u ligu višeg ranga Pčinja 15 4 5 6 17
12 Prelazi u ligu višeg ranga Meševo 15 4 2 9 14
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Rembas 15 3 4 8 13
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Hajduk Veljko 15 3 3 9 12
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Sloga (L) 14 0 2 12 2

17.kolo
Sledeće kolo
12/13.03.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 0
Meševo
Meševo
12.03.2022 14:00
Jedinstvo (P)
1 : 0
Meševo
Timočanin
Knjaževac
4 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
13.03.2022 14:00
Timočanin
4 : 1
OFK Brzi Brod
Rembas
Resavica
3 : 0
Vlasina
Vlasotince
23.03.2022 14:00
Rembas
3 : 0
Vlasina
GFK Jagodina
Jagodina
2 : 0
Sloga (L)
Leskovac
12.03.2022 14:00
GFK Jagodina
2 : 0
Sloga (L)
GFK Dubočica
Leskovac
3 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
12.03.2022 14:00
GFK Dubočica
3 : 2
Hajduk Veljko
Budućnost (P)
Popovac
1 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
13.03.2022 14:00
Budućnost (P)
1 : 0
Radnički (S)
Pčinja
Trgovište
1 : 1
Trayal
Kruševac
12.03.2022 14:00
Pčinja
1 : 1
Trayal
U ovom kolu slobodan je tim: Radnički (P)

Takmičenje je napustio tim: Dinamo
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.