XS
SM
MD
LG
15.kolo
Rezultati
20/21.11.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Timočanin
Knjaževac
3 : 2
Meševo
Meševo
21.11.2021 13:00
Timočanin
3 : 2
Meševo
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 0
Rembas
Resavica
20.11.2021 13:00
Jedinstvo (P)
0 : 0
Rembas
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 0
GFK Jagodina
Jagodina
21.11.2021 13:00
OFK Brzi Brod
1 : 0
GFK Jagodina
Sloga (L)
Leskovac
1 : 4
GFK Dubočica
Leskovac
20.11.2021 13:00
Sloga (L)
1 : 4
GFK Dubočica
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
Budućnost (P)
Popovac
21.11.2021 13:00
Radnički (P)
3 : 0
Budućnost (P)
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 0
Pčinja
Trgovište
21.11.2021 13:00
Hajduk Veljko
0 : 0
Pčinja
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 2
Trayal
Kruševac
21.11.2021 11:00
Radnički (S)
1 : 2
Trayal
U ovom kolu slobodan je tim: Vlasina
21.11.2021 15:00 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Trayal 14 10 4 0 34
2 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost (P) 14 10 3 1 33
3 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (S) 14 9 1 4 28
4 Prelazi u ligu višeg ranga Timočanin 14 7 3 4 24
5 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (P) 14 5 6 3 21
6 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Dubočica 14 5 5 4 20
7 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Jagodina 14 4 7 3 19
8 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (P) 14 5 3 6 18
9 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Brzi Brod 14 5 3 6 18
10 Prelazi u ligu višeg ranga Vlasina 14 5 2 7 17
11 Prelazi u ligu višeg ranga Pčinja 14 4 4 6 16
12 Prelazi u ligu višeg ranga Meševo 14 4 2 8 14
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Rembas 14 3 4 7 13
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Hajduk Veljko 14 3 3 8 12
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Sloga (L) 14 0 2 12 2

16.kolo
Sledeće kolo
05/06.03.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Meševo
Meševo
0 : 1
Trayal
Kruševac
05.03.2022 14:00
Meševo
0 : 1
Trayal
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 1
Pčinja
Trgovište
06.03.2022 14:00
Radnički (S)
1 : 1
Pčinja
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 4
Budućnost (P)
Popovac
06.03.2022 14:00
Hajduk Veljko
1 : 4
Budućnost (P)
Radnički (P)
Pirot
3 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
06.03.2022 14:00
Radnički (P)
3 : 1
GFK Dubočica
Vlasina
Vlasotince
1 : 2
GFK Jagodina
Jagodina
06.03.2022 14:00
Vlasina
1 : 2
GFK Jagodina
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 0
Rembas
Resavica
06.03.2022 14:00
OFK Brzi Brod
2 : 0
Rembas
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 1
Timočanin
Knjaževac
05.03.2022 14:00
Jedinstvo (P)
0 : 1
Timočanin
U ovom kolu slobodan je tim: Sloga (L)

Takmičenje je napustio tim: Dinamo
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.