XS
SM
MD
LG
13.kolo
Rezultati
06/07.11.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Rembas
Resavica
5 : 0
Meševo
Meševo
07.11.2021 13:00
Rembas
5 : 0
Meševo
Timočanin
Knjaževac
2 : 2
GFK Jagodina
Jagodina
07.11.2021 13:00
Timočanin
2 : 2
GFK Jagodina
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
07.11.2021 13:00
OFK Brzi Brod
2 : 0
GFK Dubočica
Vlasina
Vlasotince
1 : 3
Budućnost (P)
Popovac
07.11.2021 13:00
Vlasina
1 : 3
Budućnost (P)
Sloga (L)
Leskovac
1 : 3
Pčinja
Trgovište
06.11.2021 13:00
Sloga (L)
1 : 3
Pčinja
Radnički (P)
Pirot
0 : 1
Trayal
Kruševac
07.11.2021 13:00
Radnički (P)
0 : 1
Trayal
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
07.11.2021 13:00
Hajduk Veljko
1 : 0
Radnički (S)
U ovom kolu slobodan je tim: Jedinstvo (P)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Budućnost (P) 12 9 3 0 30
2 Prelazi u ligu višeg ranga Trayal 12 8 4 0 28
3 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (S) 12 8 1 3 25
4 Prelazi u ligu višeg ranga Timočanin 12 6 2 4 20
5 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (P) 12 5 4 3 19
6 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Jagodina 12 4 6 2 18
7 Prelazi u ligu višeg ranga Vlasina 13 5 2 6 17
8 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (P) 12 4 3 5 15
9 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Brzi Brod 13 4 3 6 15
10 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Dubočica 12 3 5 4 14
11 Prelazi u ligu višeg ranga Meševo 12 4 2 6 14
12 Prelazi u ligu višeg ranga Pčinja 12 3 3 6 12
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Rembas 12 3 2 7 11
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Hajduk Veljko 12 3 2 7 11
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Sloga (L) 12 0 2 10 2

14.kolo
Sledeće kolo
13/14.11.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Meševo
Meševo
1 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
13.11.2021 13:00
Meševo
1 : 2
Radnički (S)
Trayal
Kruševac
1 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
14.11.2021 13:00
Trayal
1 : 0
Hajduk Veljko
Pčinja
Trgovište
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
13.11.2021 13:00
Pčinja
2 : 1
Radnički (P)
Budućnost (P)
Popovac
3 : 0
Sloga (L)
Leskovac
14.11.2021 13:00
Budućnost (P)
3 : 0
Sloga (L)
GFK Dubočica
Leskovac
6 : 1
Vlasina
Vlasotince
13.11.2021 13:00
GFK Dubočica
6 : 1
Vlasina
GFK Jagodina
Jagodina
0 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
13.11.2021 13:00
GFK Jagodina
0 : 0
Jedinstvo (P)
Rembas
Resavica
2 : 2
Timočanin
Knjaževac
14.11.2021 13:00
Rembas
2 : 2
Timočanin
U ovom kolu slobodan je tim: OFK Brzi Brod

Takmičenje je napustio tim: Dinamo
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.