XS
SM
MD
LG
20.kolo
Rezultati
06.04.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
BASK
Beograd
2 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
06.04.2022 16:00
BASK
2 : 1
TEK Sloga
Teleoptik
Zemun
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
06.04.2022 16:00
Teleoptik
1 : 1
OFK Beograd
Prva iskra
Barič
1 : 0
Borac
Lazarevac
06.04.2022 16:00
Prva iskra
1 : 0
Borac
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 0
Zemun
Zemun
06.04.2022 11:00
Radnički (NB)
0 : 0
Zemun
Jedinstvo
Surčin
1 : 0
BSK Borča
Borča
06.04.2022 16:00
Jedinstvo
1 : 0
BSK Borča
Leštane
Leštane
2 : 2
Brodarac
Novi Beograd
06.04.2022 16:00
Leštane
2 : 2
Brodarac
Studentski grad
Novi Beograd
1 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
06.04.2022 13:00
Studentski grad
1 : 0
Radnički (O)
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
1 : 1
Zvezdara
Beograd
06.04.2022 13:30
Ušće Novi Beograd
1 : 1
Zvezdara
06.04.2022 18:22 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zemun 20 14 1 5 43
2 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Beograd 20 13 3 4 42
3 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (NB) 20 13 3 4 42
4 Prelazi u ligu višeg ranga BASK 20 12 3 5 39
5 Prelazi u ligu višeg ranga Brodarac 20 11 3 6 36
6 Prelazi u ligu višeg ranga BSK Borča 20 10 2 8 32
7 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 20 9 4 7 31
8 Prelazi u ligu višeg ranga Prva iskra 20 9 3 8 30
9 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (O) 20 7 5 8 26
10 Prelazi u ligu višeg ranga Studentski grad 20 8 2 10 26
11 Prelazi u ligu višeg ranga Teleoptik 20 7 4 9 25
12 Prelazi u ligu višeg ranga Zvezdara 20 5 5 10 20
13 Prelazi u ligu višeg ranga Borac 20 5 3 12 18
14 Prelazi u ligu višeg ranga TEK Sloga 20 5 2 13 17
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Ušće Novi Beograd 20 3 7 10 16
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Leštane 20 3 2 15 11

21.kolo
Sledeće kolo
09/10.04.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
2 : 1
BASK
Beograd
11.04.2022 14:00
Ušće Novi Beograd
2 : 1
BASK
Zvezdara
Beograd
0 : 0
Studentski grad
Novi Beograd
10.04.2022 16:00
Zvezdara
0 : 0
Studentski grad
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 0
Leštane
Leštane
09.04.2022 16:00
Radnički (O)
3 : 0
Leštane
Brodarac
Novi Beograd
3 : 1
Jedinstvo
Surčin
10.04.2022 13:00
Brodarac
3 : 1
Jedinstvo
BSK Borča
Borča
0 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
09.04.2022 10:00
BSK Borča
0 : 1
Radnički (NB)
Zemun
Zemun
2 : 0
Prva iskra
Barič
09.04.2022 16:00
Zemun
2 : 0
Prva iskra
Borac
Lazarevac
1 : 0
Teleoptik
Zemun
10.04.2022 10:00
Borac
1 : 0
Teleoptik
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
09.04.2022 16:00
OFK Beograd
3 : 0
TEK Sloga
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.