XS
SM
MD
LG
9.kolo
Rezultati
09/10.10.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Hajduk 1912
Kula
1 : 3
OFK Bečej 1918
Bečej
09.10.2021 15:00
Hajduk 1912
1 : 3
OFK Bečej 1918
Omladinac
Novi Banovci
1 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
09.10.2021 15:00
Omladinac
1 : 0
OFK Kikinda
1. Maj Ruma
Ruma
2 : 0
Borac (S)
Sakule
09.10.2021 15:00
1. Maj Ruma
2 : 0
Borac (S)
Radnički 1912
Sombor
3 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
09.10.2021 15:00
Radnički 1912
3 : 2
Jedinstvo (SP)
Tekstilac
Odžaci
2 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
09.10.2021 15:00
Tekstilac
2 : 0
Borac (Š)
Feniks 1995
Stara Pazova
3 : 0
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
09.10.2021 15:00
Feniks 1995
3 : 0
OFK Stari Grad
OFK Vršac
Vršac
2 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
09.10.2021 15:00
OFK Vršac
2 : 0
Dinamo 1945
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 1
Tisa
Adorjan
09.10.2021 15:00
Radnički (Zr)
2 : 1
Tisa
09.10.2021 17:00 (hokaido)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mozzart Bet Prva liga Srbije OFK Bečej 1918 9 7 1 1 22
2 Prelazi u ligu višeg ranga Feniks 1995 9 7 1 1 22
3 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Vršac 9 6 2 1 20
4 Prelazi u ligu višeg ranga Tekstilac 9 6 1 2 19
5 Prelazi u ligu višeg ranga Omladinac 9 6 0 3 18
6 Prelazi u ligu višeg ranga 1. Maj Ruma 9 5 2 2 17
7 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (Š) 9 5 1 3 16
8 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (S) 9 4 2 3 14
9 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Kikinda 9 4 0 5 12
10 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1912 9 3 1 5 10
11 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (SP) 9 3 0 6 9
12 Prelazi u ligu višeg ranga Hajduk 1912 9 2 1 6 7
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" OFK Stari Grad 9 2 0 7 6
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Tisa 9 1 3 5 6
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Radnički (Zr) 9 2 0 7 6
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Istok" Dinamo 1945 9 1 1 7 4

10.kolo
Sledeće kolo
16/17.10.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Bečej 1918
Bečej
1 : 1
Tisa
Adorjan
16.10.2021 15:00
OFK Bečej 1918
1 : 1
Tisa
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
16.10.2021 15:00
Dinamo 1945
2 : 1
Radnički (Zr)
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 5
OFK Vršac
Vršac
16.10.2021 15:00
OFK Stari Grad
2 : 5
OFK Vršac
Borac (Š)
Šajkaš
1 : 0
Feniks 1995
Stara Pazova
17.10.2021 15:00
Borac (Š)
1 : 0
Feniks 1995
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 2
Tekstilac
Odžaci
16.10.2021 15:00
Jedinstvo (SP)
1 : 2
Tekstilac
Borac (S)
Sakule
0 : 1
Radnički 1912
Sombor
17.10.2021 15:00
Borac (S)
0 : 1
Radnički 1912
OFK Kikinda
Kikinda
2 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
15.10.2021 15:00
OFK Kikinda
2 : 1
1. Maj Ruma
Hajduk 1912
Kula
2 : 0
Omladinac
Novi Banovci
16.10.2021 15:00
Hajduk 1912
2 : 0
Omladinac
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.