XS
SM
MD
LG
7.kolo
Rezultati
25/26.09.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Kikinda
Kikinda
0 : 4
OFK Bečej 1918
Bečej
25.09.2021 15:30
OFK Kikinda
0 : 4
OFK Bečej 1918
Hajduk 1912
Kula
0 : 7
Borac (S)
Sakule
25.09.2021 15:30
Hajduk 1912
0 : 7
Borac (S)
Omladinac
Novi Banovci
7 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
25.09.2021 15:30
Omladinac
7 : 0
Jedinstvo (SP)
1. Maj Ruma
Ruma
1 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
25.09.2021 15:30
1. Maj Ruma
1 : 0
Borac (Š)
Radnički 1912
Sombor
0 : 1
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
25.09.2021 15:30
Radnički 1912
0 : 1
OFK Stari Grad
Tekstilac
Odžaci
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
25.09.2021 15:30
Tekstilac
2 : 1
Dinamo 1945
Feniks 1995
Stara Pazova
2 : 2
Tisa
Adorjan
25.09.2021 15:30
Feniks 1995
2 : 2
Tisa
OFK Vršac
Vršac
3 : 2
Radnički (Zr)
Zrenjanin
25.09.2021 15:30
OFK Vršac
3 : 2
Radnički (Zr)
25.09.2021 21:45 (PFL Sombor)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mozzart Bet Prva liga Srbije OFK Bečej 1918 7 5 1 1 16
2 Prelazi u ligu višeg ranga Feniks 1995 7 5 1 1 16
3 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (S) 7 4 2 1 14
4 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Vršac 7 4 2 1 14
5 Prelazi u ligu višeg ranga Tekstilac 7 4 1 2 13
6 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (Š) 7 4 1 2 13
7 Prelazi u ligu višeg ranga Omladinac 7 4 0 3 12
8 Prelazi u ligu višeg ranga 1. Maj Ruma 7 3 2 2 11
9 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Kikinda 7 3 0 4 9
10 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (SP) 7 3 0 4 9
11 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1912 7 2 1 4 7
12 Prelazi u ligu višeg ranga Hajduk 1912 7 2 1 4 7
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" OFK Stari Grad 7 2 0 5 6
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Tisa 7 1 3 3 6
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Dinamo 1945 7 1 1 5 4
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Istok" Radnički (Zr) 7 1 0 6 3

8.kolo
Sledeće kolo
02/03.10.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Bečej 1918
Bečej
2 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
02.10.2021 15:30
OFK Bečej 1918
2 : 1
Radnički (Zr)
Tisa
Adorjan
1 : 4
OFK Vršac
Vršac
03.10.2021 15:30
Tisa
1 : 4
OFK Vršac
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 3
Feniks 1995
Stara Pazova
02.10.2021 15:30
Dinamo 1945
1 : 3
Feniks 1995
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
3 : 4
Tekstilac
Odžaci
02.10.2021 15:30
OFK Stari Grad
3 : 4
Tekstilac
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 1
Radnički 1912
Sombor
03.10.2021 15:30
Borac (Š)
2 : 1
Radnički 1912
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 2
1. Maj Ruma
Ruma
02.10.2021 15:30
Jedinstvo (SP)
1 : 2
1. Maj Ruma
Borac (S)
Sakule
1 : 3
Omladinac
Novi Banovci
03.10.2021 15:30
Borac (S)
1 : 3
Omladinac
OFK Kikinda
Kikinda
3 : 1
Hajduk 1912
Kula
02.10.2021 15:30
OFK Kikinda
3 : 1
Hajduk 1912
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.