XS
SM
MD
LG
6.kolo
Rezultati
18/19.09.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Bečej 1918
Bečej
1 : 2
OFK Vršac
Vršac
18.09.2021 16:00
OFK Bečej 1918
1 : 2
OFK Vršac
Radnički (Zr)
Zrenjanin
0 : 1
Feniks 1995
Stara Pazova
18.09.2021 16:00
Radnički (Zr)
0 : 1
Feniks 1995
Tisa
Adorjan
1 : 3
Tekstilac
Odžaci
19.09.2021 16:00
Tisa
1 : 3
Tekstilac
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 2
Radnički 1912
Sombor
18.09.2021 16:00
Dinamo 1945
1 : 2
Radnički 1912
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
18.09.2021 16:00
OFK Stari Grad
0 : 1
1. Maj Ruma
Borac (Š)
Šajkaš
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
19.09.2021 16:00
Borac (Š)
1 : 0
Omladinac
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
5 : 2
Hajduk 1912
Kula
18.09.2021 16:00
Jedinstvo (SP)
5 : 2
Hajduk 1912
Borac (S)
Sakule
4 : 1
OFK Kikinda
Kikinda
19.09.2021 16:00
Borac (S)
4 : 1
OFK Kikinda
19.09.2021 18:29 (PFL Sombor)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mozzart Bet Prva liga Srbije Feniks 1995 6 5 0 1 15
2 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Bečej 1918 6 4 1 1 13
3 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (Š) 6 4 1 1 13
4 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (S) 6 3 2 1 11
5 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Vršac 6 3 2 1 11
6 Prelazi u ligu višeg ranga Tekstilac 6 3 1 2 10
7 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (SP) 6 3 0 3 9
8 Prelazi u ligu višeg ranga Omladinac 6 3 0 3 9
9 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Kikinda 6 3 0 3 9
10 Prelazi u ligu višeg ranga 1. Maj Ruma 6 2 2 2 8
11 Prelazi u ligu višeg ranga Hajduk 1912 6 2 1 3 7
12 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1912 6 2 1 3 7
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Tisa 6 1 2 3 5
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Dinamo 1945 6 1 1 4 4
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" OFK Stari Grad 6 1 0 5 3
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Istok" Radnički (Zr) 6 1 0 5 3

7.kolo
Sledeće kolo
25/26.09.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Kikinda
Kikinda
0 : 4
OFK Bečej 1918
Bečej
25.09.2021 15:30
OFK Kikinda
0 : 4
OFK Bečej 1918
Hajduk 1912
Kula
0 : 7
Borac (S)
Sakule
25.09.2021 15:30
Hajduk 1912
0 : 7
Borac (S)
Omladinac
Novi Banovci
7 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
25.09.2021 15:30
Omladinac
7 : 0
Jedinstvo (SP)
1. Maj Ruma
Ruma
1 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
25.09.2021 15:30
1. Maj Ruma
1 : 0
Borac (Š)
Radnički 1912
Sombor
0 : 1
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
25.09.2021 15:30
Radnički 1912
0 : 1
OFK Stari Grad
Tekstilac
Odžaci
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
25.09.2021 15:30
Tekstilac
2 : 1
Dinamo 1945
Feniks 1995
Stara Pazova
2 : 2
Tisa
Adorjan
25.09.2021 15:30
Feniks 1995
2 : 2
Tisa
OFK Vršac
Vršac
3 : 2
Radnički (Zr)
Zrenjanin
25.09.2021 15:30
OFK Vršac
3 : 2
Radnički (Zr)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.