XS
SM
MD
LG
5.kolo
Rezultati
11/12.09.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Borac (S)
Sakule
3 : 3
OFK Bečej 1918
Bečej
12.09.2021 16:00
Borac (S)
3 : 3
OFK Bečej 1918
OFK Kikinda
Kikinda
2 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
11.09.2021 16:00
OFK Kikinda
2 : 0
Jedinstvo (SP)
Hajduk 1912
Kula
0 : 1
Borac (Š)
Šajkaš
11.09.2021 16:00
Hajduk 1912
0 : 1
Borac (Š)
Omladinac
Novi Banovci
2 : 1
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
11.09.2021 16:00
Omladinac
2 : 1
OFK Stari Grad
1. Maj Ruma
Ruma
0 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
11.09.2021 16:00
1. Maj Ruma
0 : 0
Dinamo 1945
Radnički 1912
Sombor
2 : 2
Tisa
Adorjan
11.09.2021 16:00
Radnički 1912
2 : 2
Tisa
Tekstilac
Odžaci
4 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
11.09.2021 16:00
Tekstilac
4 : 0
Radnički (Zr)
Feniks 1995
Stara Pazova
2 : 0
OFK Vršac
Vršac
11.09.2021 16:00
Feniks 1995
2 : 0
OFK Vršac
12.09.2021 18:19 (PFL Sombor)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mozzart Bet Prva liga Srbije OFK Bečej 1918 5 4 1 0 13
2 Prelazi u ligu višeg ranga Feniks 1995 5 4 0 1 12
3 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (Š) 5 3 1 1 10
4 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Kikinda 5 3 0 2 9
5 Prelazi u ligu višeg ranga Omladinac 5 3 0 2 9
6 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (S) 5 2 2 1 8
7 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Vršac 5 2 2 1 8
8 Prelazi u ligu višeg ranga Tekstilac 5 2 1 2 7
9 Prelazi u ligu višeg ranga Hajduk 1912 5 2 1 2 7
10 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (SP) 5 2 0 3 6
11 Prelazi u ligu višeg ranga 1. Maj Ruma 5 1 2 2 5
12 Prelazi u ligu višeg ranga Tisa 5 1 2 2 5
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Radnički 1912 5 1 1 3 4
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Dinamo 1945 5 1 1 3 4
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" OFK Stari Grad 5 1 0 4 3
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Istok" Radnički (Zr) 5 1 0 4 3

6.kolo
Sledeće kolo
18/19.09.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Bečej 1918
Bečej
1 : 2
OFK Vršac
Vršac
18.09.2021 16:00
OFK Bečej 1918
1 : 2
OFK Vršac
Radnički (Zr)
Zrenjanin
0 : 1
Feniks 1995
Stara Pazova
18.09.2021 16:00
Radnički (Zr)
0 : 1
Feniks 1995
Tisa
Adorjan
1 : 3
Tekstilac
Odžaci
19.09.2021 16:00
Tisa
1 : 3
Tekstilac
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 2
Radnički 1912
Sombor
18.09.2021 16:00
Dinamo 1945
1 : 2
Radnički 1912
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
18.09.2021 16:00
OFK Stari Grad
0 : 1
1. Maj Ruma
Borac (Š)
Šajkaš
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
19.09.2021 16:00
Borac (Š)
1 : 0
Omladinac
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
5 : 2
Hajduk 1912
Kula
18.09.2021 16:00
Jedinstvo (SP)
5 : 2
Hajduk 1912
Borac (S)
Sakule
4 : 1
OFK Kikinda
Kikinda
19.09.2021 16:00
Borac (S)
4 : 1
OFK Kikinda
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.