XS
SM
MD
LG
3.kolo
Rezultati
28/29.08.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 3
OFK Bečej 1918
Bečej
28.08.2021 16:30
Jedinstvo (SP)
0 : 3
OFK Bečej 1918
Borac (S)
Sakule
2 : 2
Borac (Š)
Šajkaš
29.08.2021 16:30
Borac (S)
2 : 2
Borac (Š)
OFK Kikinda
Kikinda
0 : 3
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
28.08.2021 16:30
OFK Kikinda
0 : 3
OFK Stari Grad
Hajduk 1912
Kula
0 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
28.08.2021 16:30
Hajduk 1912
0 : 1
Dinamo 1945
Omladinac
Novi Banovci
4 : 2
Tisa
Adorjan
28.08.2021 16:30
Omladinac
4 : 2
Tisa
1. Maj Ruma
Ruma
3 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
28.08.2021 16:30
1. Maj Ruma
3 : 0
Radnički (Zr)
Radnički 1912
Sombor
0 : 1
OFK Vršac
Vršac
28.08.2021 16:30
Radnički 1912
0 : 1
OFK Vršac
Tekstilac
Odžaci
0 : 1
Feniks 1995
Stara Pazova
28.08.2021 16:30
Tekstilac
0 : 1
Feniks 1995
28.08.2021 18:58 (PFL Sombor)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mozzart Bet Prva liga Srbije OFK Bečej 1918 3 3 0 0 9
2 Prelazi u ligu višeg ranga Feniks 1995 3 3 0 0 9
3 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (S) 3 2 1 0 7
4 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Vršac 3 2 1 0 7
5 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Kikinda 3 2 0 1 6
6 Prelazi u ligu višeg ranga 1. Maj Ruma 3 1 1 1 4
7 Prelazi u ligu višeg ranga Hajduk 1912 3 1 1 1 4
8 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (Š) 3 1 1 1 4
9 Prelazi u ligu višeg ranga Tekstilac 3 1 0 2 3
10 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Stari Grad 3 1 0 2 3
11 Prelazi u ligu višeg ranga Omladinac 3 1 0 2 3
12 Prelazi u ligu višeg ranga Dinamo 1945 3 1 0 2 3
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Jedinstvo (SP) 3 1 0 2 3
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Radnički (Zr) 3 1 0 2 3
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Tisa 3 0 1 2 1
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Istok" Radnički 1912 3 0 0 3 0

4.kolo
Sledeće kolo
04/05.09.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Bečej 1918
Bečej
1 : 0
Feniks 1995
Stara Pazova
04.09.2021 16:30
OFK Bečej 1918
1 : 0
Feniks 1995
OFK Vršac
Vršac
0 : 0
Tekstilac
Odžaci
04.09.2021 16:30
OFK Vršac
0 : 0
Tekstilac
Radnički (Zr)
Zrenjanin
1 : 2
Radnički 1912
Sombor
04.09.2021 16:30
Radnički (Zr)
1 : 2
Radnički 1912
Tisa
Adorjan
2 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
05.09.2021 16:30
Tisa
2 : 1
1. Maj Ruma
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 1
Omladinac
Novi Banovci
04.09.2021 16:30
Dinamo 1945
0 : 1
Omladinac
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 2
Hajduk 1912
Kula
04.09.2021 16:30
OFK Stari Grad
1 : 2
Hajduk 1912
Borac (Š)
Šajkaš
1 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
05.09.2021 16:30
Borac (Š)
1 : 0
OFK Kikinda
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 0
Borac (S)
Sakule
04.09.2021 16:30
Jedinstvo (SP)
2 : 0
Borac (S)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.