XS
SM
MD
LG
27.kolo
Rezultati
14/15.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 3
OFK Bečej 1918
Bečej
14.05.2022 17:00
Dinamo 1945
5 : 3
OFK Bečej 1918
Tisa
Adorjan
8 : 2
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
15.05.2022 17:00
Tisa
8 : 2
OFK Stari Grad
Radnički (Zr)
Zrenjanin
1 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
14.05.2022 17:00
Radnički (Zr)
1 : 0
Borac (Š)
OFK Vršac
Vršac
7 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
14.05.2022 17:00
OFK Vršac
7 : 0
Jedinstvo (SP)
Feniks 1995
Stara Pazova
2 : 0
Borac (S)
Sakule
14.05.2022 17:00
Feniks 1995
2 : 0
Borac (S)
Tekstilac
Odžaci
5 : 1
OFK Kikinda
Kikinda
14.05.2022 17:00
Tekstilac
5 : 1
OFK Kikinda
Radnički 1912
Sombor
2 : 1
Hajduk 1912
Kula
14.05.2022 17:00
Radnički 1912
2 : 1
Hajduk 1912
1. Maj Ruma
Ruma
1 : 2
Omladinac
Novi Banovci
14.05.2022 17:00
1. Maj Ruma
1 : 2
Omladinac
14.05.2022 19:04 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mozzart Bet Prva liga Srbije OFK Vršac 27 18 5 4 59
2 Prelazi u ligu višeg ranga Feniks 1995 27 14 6 7 48
3 Prelazi u ligu višeg ranga Tekstilac 27 13 6 8 45
4 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Bečej 1918 27 13 5 9 44
5 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (Š) 27 12 7 8 43
6 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1912 27 12 5 10 41
7 Prelazi u ligu višeg ranga Omladinac 27 12 3 12 39
8 Prelazi u ligu višeg ranga 1. Maj Ruma 27 11 6 10 39
9 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (S) 27 10 8 9 38
10 Prelazi u ligu višeg ranga Tisa 27 11 5 11 38
11 Prelazi u ligu višeg ranga Dinamo 1945 27 11 4 12 37
12 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (Zr) 27 10 3 14 33
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Hajduk 1912 27 9 3 15 30
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Jedinstvo (SP) 27 9 3 15 30
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" OFK Stari Grad 27 7 3 17 24
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Istok" OFK Kikinda 27 7 2 18 23

28.kolo
Sledeće kolo
21/22.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Bečej 1918
Bečej
2 : 4
1. Maj Ruma
Ruma
21.05.2022 17:00
OFK Bečej 1918
2 : 4
1. Maj Ruma
Omladinac
Novi Banovci
5 : 0
Radnički 1912
Sombor
20.05.2022 17:00
Omladinac
5 : 0
Radnički 1912
Hajduk 1912
Kula
2 : 1
Tekstilac
Odžaci
22.05.2022 17:00
Hajduk 1912
2 : 1
Tekstilac
OFK Kikinda
Kikinda
2 : 0
Feniks 1995
Stara Pazova
21.05.2022 17:00
OFK Kikinda
2 : 0
Feniks 1995
Borac (S)
Sakule
5 : 1
OFK Vršac
Vršac
20.05.2022 17:00
Borac (S)
5 : 1
OFK Vršac
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 2
Radnički (Zr)
Zrenjanin
21.05.2022 17:00
Jedinstvo (SP)
2 : 2
Radnički (Zr)
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 1
Tisa
Adorjan
22.05.2022 17:00
Borac (Š)
2 : 1
Tisa
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
21.05.2022 17:00
OFK Stari Grad
2 : 1
Dinamo 1945
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.