XS
SM
MD
LG
25.kolo
Rezultati
30.04/01.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Tisa
Adorjan
5 : 0
OFK Bečej 1918
Bečej
01.05.2022 16:30
Tisa
5 : 0
OFK Bečej 1918
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
30.04.2022 16:30
Radnički (Zr)
2 : 1
Dinamo 1945
OFK Vršac
Vršac
2 : 0
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
30.04.2022 16:30
OFK Vršac
2 : 0
OFK Stari Grad
Feniks 1995
Stara Pazova
1 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
30.04.2022 16:30
Feniks 1995
1 : 0
Borac (Š)
Tekstilac
Odžaci
0 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
30.04.2022 16:30
Tekstilac
0 : 1
Jedinstvo (SP)
Radnički 1912
Sombor
1 : 1
Borac (S)
Sakule
30.04.2022 16:30
Radnički 1912
1 : 1
Borac (S)
1. Maj Ruma
Ruma
3 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
30.04.2022 16:30
1. Maj Ruma
3 : 0
OFK Kikinda
Omladinac
Novi Banovci
3 : 0
Hajduk 1912
Kula
30.04.2022 16:30
Omladinac
3 : 0
Hajduk 1912
30.04.2022 18:35 (hokaido)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mozzart Bet Prva liga Srbije OFK Vršac 25 17 5 3 56
2 Prelazi u ligu višeg ranga Feniks 1995 25 13 6 6 45
3 Prelazi u ligu višeg ranga Tekstilac 25 12 5 8 41
4 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Bečej 1918 25 12 5 8 41
5 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (Š) 25 11 7 7 40
6 Prelazi u ligu višeg ranga 1. Maj Ruma 25 11 6 8 39
7 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1912 25 11 5 9 38
8 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (S) 25 10 7 8 37
9 Prelazi u ligu višeg ranga Omladinac 25 11 3 11 36
10 Prelazi u ligu višeg ranga Tisa 25 10 5 10 35
11 Prelazi u ligu višeg ranga Dinamo 1945 25 9 4 12 31
12 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (Zr) 25 9 2 14 29
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Hajduk 1912 25 8 3 14 27
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Jedinstvo (SP) 25 8 3 14 27
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" OFK Stari Grad 25 7 2 16 23
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Istok" OFK Kikinda 25 6 2 17 20

26.kolo
Sledeće kolo
07/08.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Bečej 1918
Bečej
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
07.05.2022 17:00
OFK Bečej 1918
1 : 0
Omladinac
Hajduk 1912
Kula
3 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
07.05.2022 17:00
Hajduk 1912
3 : 1
1. Maj Ruma
OFK Kikinda
Kikinda
2 : 1
Radnički 1912
Sombor
07.05.2022 17:00
OFK Kikinda
2 : 1
Radnički 1912
Borac (S)
Sakule
1 : 1
Tekstilac
Odžaci
08.05.2022 17:00
Borac (S)
1 : 1
Tekstilac
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 0
Feniks 1995
Stara Pazova
07.05.2022 17:00
Jedinstvo (SP)
2 : 0
Feniks 1995
Borac (Š)
Šajkaš
3 : 0
OFK Vršac
Vršac
08.05.2022 17:00
Borac (Š)
3 : 0
OFK Vršac
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
07.05.2022 17:00
OFK Stari Grad
1 : 1
Radnički (Zr)
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 0
Tisa
Adorjan
07.05.2022 17:00
Dinamo 1945
2 : 0
Tisa
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.