XS
SM
MD
LG
24.kolo
Rezultati
23/24.04.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Bečej 1918
Bečej
2 : 4
Hajduk 1912
Kula
23.04.2022 16:30
OFK Bečej 1918
2 : 4
Hajduk 1912
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
23.04.2022 16:30
OFK Kikinda
1 : 0
Omladinac
Borac (S)
Sakule
0 : 2
1. Maj Ruma
Ruma
24.04.2022 16:30
Borac (S)
0 : 2
1. Maj Ruma
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 0
Radnički 1912
Sombor
23.04.2022 16:30
Jedinstvo (SP)
1 : 0
Radnički 1912
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 1
Tekstilac
Odžaci
24.04.2022 16:30
Borac (Š)
2 : 1
Tekstilac
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 2
Feniks 1995
Stara Pazova
23.04.2022 16:30
OFK Stari Grad
0 : 2
Feniks 1995
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 2
OFK Vršac
Vršac
23.04.2022 16:30
Dinamo 1945
3 : 2
OFK Vršac
Tisa
Adorjan
4 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
24.04.2022 16:30
Tisa
4 : 1
Radnički (Zr)
24.04.2022 18:24 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mozzart Bet Prva liga Srbije OFK Vršac 24 16 5 3 53
2 Prelazi u ligu višeg ranga Feniks 1995 24 12 6 6 42
3 Prelazi u ligu višeg ranga Tekstilac 24 12 5 7 41
4 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Bečej 1918 24 12 5 7 41
5 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (Š) 24 11 7 6 40
6 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1912 24 11 4 9 37
7 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (S) 24 10 6 8 36
8 Prelazi u ligu višeg ranga 1. Maj Ruma 24 10 6 8 36
9 Prelazi u ligu višeg ranga Omladinac 24 10 3 11 33
10 Prelazi u ligu višeg ranga Tisa 24 9 5 10 32
11 Prelazi u ligu višeg ranga Dinamo 1945 24 9 4 11 31
12 Prelazi u ligu višeg ranga Hajduk 1912 24 8 3 13 27
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Radnički (Zr) 24 8 2 14 26
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Jedinstvo (SP) 24 7 3 14 24
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" OFK Stari Grad 24 7 2 15 23
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Istok" OFK Kikinda 24 6 2 16 20

25.kolo
Sledeće kolo
30.04/01.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Tisa
Adorjan
5 : 0
OFK Bečej 1918
Bečej
01.05.2022 16:30
Tisa
5 : 0
OFK Bečej 1918
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
30.04.2022 16:30
Radnički (Zr)
2 : 1
Dinamo 1945
OFK Vršac
Vršac
2 : 0
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
30.04.2022 16:30
OFK Vršac
2 : 0
OFK Stari Grad
Feniks 1995
Stara Pazova
1 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
30.04.2022 16:30
Feniks 1995
1 : 0
Borac (Š)
Tekstilac
Odžaci
0 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
30.04.2022 16:30
Tekstilac
0 : 1
Jedinstvo (SP)
Radnički 1912
Sombor
1 : 1
Borac (S)
Sakule
30.04.2022 16:30
Radnički 1912
1 : 1
Borac (S)
1. Maj Ruma
Ruma
3 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
30.04.2022 16:30
1. Maj Ruma
3 : 0
OFK Kikinda
Omladinac
Novi Banovci
3 : 0
Hajduk 1912
Kula
30.04.2022 16:30
Omladinac
3 : 0
Hajduk 1912
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.