XS
SM
MD
LG
23.kolo
Rezultati
20.04.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 1
OFK Bečej 1918
Bečej
20.04.2022 16:30
Radnički (Zr)
2 : 1
OFK Bečej 1918
OFK Vršac
Vršac
4 : 3
Tisa
Adorjan
20.04.2022 16:30
OFK Vršac
4 : 3
Tisa
Feniks 1995
Stara Pazova
0 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
20.04.2022 16:30
Feniks 1995
0 : 2
Dinamo 1945
Tekstilac
Odžaci
5 : 1
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
20.04.2022 16:30
Tekstilac
5 : 1
OFK Stari Grad
Radnički 1912
Sombor
0 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
20.04.2022 16:30
Radnički 1912
0 : 0
Borac (Š)
1. Maj Ruma
Ruma
3 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
20.04.2022 16:30
1. Maj Ruma
3 : 1
Jedinstvo (SP)
Omladinac
Novi Banovci
1 : 2
Borac (S)
Sakule
20.04.2022 16:30
Omladinac
1 : 2
Borac (S)
Hajduk 1912
Kula
3 : 1
OFK Kikinda
Kikinda
20.04.2022 16:30
Hajduk 1912
3 : 1
OFK Kikinda
20.04.2022 18:36 (hokaido)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mozzart Bet Prva liga Srbije OFK Vršac 23 16 5 2 53
2 Prelazi u ligu višeg ranga Tekstilac 23 12 5 6 41
3 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Bečej 1918 23 12 5 6 41
4 Prelazi u ligu višeg ranga Feniks 1995 23 11 6 6 39
5 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1912 23 11 4 8 37
6 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (Š) 23 10 7 6 37
7 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (S) 23 10 6 7 36
8 Prelazi u ligu višeg ranga Omladinac 23 10 3 10 33
9 Prelazi u ligu višeg ranga 1. Maj Ruma 23 9 6 8 33
10 Prelazi u ligu višeg ranga Tisa 23 8 5 10 29
11 Prelazi u ligu višeg ranga Dinamo 1945 23 8 4 11 28
12 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (Zr) 23 8 2 13 26
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Hajduk 1912 23 7 3 13 24
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" OFK Stari Grad 23 7 2 14 23
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Jedinstvo (SP) 23 6 3 14 21
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Istok" OFK Kikinda 23 5 2 16 17

24.kolo
Sledeće kolo
23/24.04.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Bečej 1918
Bečej
2 : 4
Hajduk 1912
Kula
23.04.2022 16:30
OFK Bečej 1918
2 : 4
Hajduk 1912
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
23.04.2022 16:30
OFK Kikinda
1 : 0
Omladinac
Borac (S)
Sakule
0 : 2
1. Maj Ruma
Ruma
24.04.2022 16:30
Borac (S)
0 : 2
1. Maj Ruma
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 0
Radnički 1912
Sombor
23.04.2022 16:30
Jedinstvo (SP)
1 : 0
Radnički 1912
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 1
Tekstilac
Odžaci
24.04.2022 16:30
Borac (Š)
2 : 1
Tekstilac
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 2
Feniks 1995
Stara Pazova
23.04.2022 16:30
OFK Stari Grad
0 : 2
Feniks 1995
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 2
OFK Vršac
Vršac
23.04.2022 16:30
Dinamo 1945
3 : 2
OFK Vršac
Tisa
Adorjan
4 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
24.04.2022 16:30
Tisa
4 : 1
Radnički (Zr)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.