XS
SM
MD
LG
21.kolo
Rezultati
09/10.04.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Vršac
Vršac
3 : 0
OFK Bečej 1918
Bečej
11.04.2022 16:00
OFK Vršac
3 : 0
OFK Bečej 1918
Feniks 1995
Stara Pazova
0 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
09.04.2022 16:00
Feniks 1995
0 : 1
Radnički (Zr)
Tekstilac
Odžaci
1 : 1
Tisa
Adorjan
10.04.2022 16:00
Tekstilac
1 : 1
Tisa
Radnički 1912
Sombor
3 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
09.04.2022 16:00
Radnički 1912
3 : 0
Dinamo 1945
1. Maj Ruma
Ruma
1 : 0
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
09.04.2022 16:00
1. Maj Ruma
1 : 0
OFK Stari Grad
Omladinac
Novi Banovci
0 : 3
Borac (Š)
Šajkaš
09.04.2022 16:00
Omladinac
0 : 3
Borac (Š)
Hajduk 1912
Kula
2 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
09.04.2022 16:00
Hajduk 1912
2 : 2
Jedinstvo (SP)
OFK Kikinda
Kikinda
0 : 2
Borac (S)
Sakule
09.04.2022 16:00
OFK Kikinda
0 : 2
Borac (S)
11.04.2022 17:51 (hokaido)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mozzart Bet Prva liga Srbije OFK Vršac 21 14 5 2 47
2 Prelazi u ligu višeg ranga Tekstilac 21 11 5 5 38
3 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Bečej 1918 21 11 5 5 38
4 Prelazi u ligu višeg ranga Feniks 1995 21 10 6 5 36
5 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1912 21 11 3 7 36
6 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (Š) 21 10 5 6 35
7 Prelazi u ligu višeg ranga Omladinac 21 10 3 8 33
8 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (S) 21 8 6 7 30
9 Prelazi u ligu višeg ranga Tisa 21 8 5 8 29
10 Prelazi u ligu višeg ranga 1. Maj Ruma 21 8 5 8 29
11 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (Zr) 21 7 2 12 23
12 Prelazi u ligu višeg ranga Dinamo 1945 21 6 4 11 22
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Hajduk 1912 21 6 3 12 21
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" OFK Stari Grad 21 6 2 13 20
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Jedinstvo (SP) 21 5 3 13 18
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Istok" OFK Kikinda 21 5 2 14 17

22.kolo
Sledeće kolo
16/17.04.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Bečej 1918
Bečej
4 : 2
OFK Kikinda
Kikinda
16.04.2022 16:30
OFK Bečej 1918
4 : 2
OFK Kikinda
Borac (S)
Sakule
3 : 1
Hajduk 1912
Kula
17.04.2022 16:30
Borac (S)
3 : 1
Hajduk 1912
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 1
Omladinac
Novi Banovci
16.04.2022 16:30
Jedinstvo (SP)
2 : 1
Omladinac
Borac (Š)
Šajkaš
0 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
17.04.2022 16:30
Borac (Š)
0 : 0
1. Maj Ruma
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
3 : 1
Radnički 1912
Sombor
16.04.2022 16:30
OFK Stari Grad
3 : 1
Radnički 1912
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 2
Tekstilac
Odžaci
16.04.2022 16:30
Dinamo 1945
3 : 2
Tekstilac
Tisa
Adorjan
0 : 3
Feniks 1995
Stara Pazova
16.04.2022 16:30
Tisa
0 : 3
Feniks 1995
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 3
OFK Vršac
Vršac
16.04.2022 16:30
Radnički (Zr)
2 : 3
OFK Vršac
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.