XS
SM
MD
LG
19.kolo
Rezultati
26/27.03.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Feniks 1995
Stara Pazova
0 : 0
OFK Bečej 1918
Bečej
26.03.2022 15:00
Feniks 1995
0 : 0
OFK Bečej 1918
Tekstilac
Odžaci
3 : 0
OFK Vršac
Vršac
06.04.2022 16:00
Tekstilac
3 : 0
OFK Vršac
Radnički 1912
Sombor
2 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
26.03.2022 15:00
Radnički 1912
2 : 1
Radnički (Zr)
1. Maj Ruma
Ruma
2 : 1
Tisa
Adorjan
30.03.2022 16:00
1. Maj Ruma
2 : 1
Tisa
Omladinac
Novi Banovci
1 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
26.03.2022 15:00
Omladinac
1 : 1
Dinamo 1945
Hajduk 1912
Kula
5 : 0
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
26.03.2022 15:00
Hajduk 1912
5 : 0
OFK Stari Grad
OFK Kikinda
Kikinda
0 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
26.03.2022 15:00
OFK Kikinda
0 : 0
Borac (Š)
Borac (S)
Sakule
3 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
27.03.2022 15:00
Borac (S)
3 : 0
Jedinstvo (SP)
06.04.2022 17:51 (hokaido)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mozzart Bet Prva liga Srbije OFK Vršac 19 12 5 2 41
2 Prelazi u ligu višeg ranga Tekstilac 19 11 4 4 37
3 Prelazi u ligu višeg ranga Feniks 1995 19 10 6 3 36
4 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Bečej 1918 19 10 5 4 35
5 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1912 19 10 3 6 33
6 Prelazi u ligu višeg ranga Omladinac 19 10 2 7 32
7 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (Š) 19 9 5 5 32
8 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (S) 19 7 6 6 27
9 Prelazi u ligu višeg ranga Tisa 19 7 4 8 25
10 Prelazi u ligu višeg ranga 1. Maj Ruma 19 7 4 8 25
11 Prelazi u ligu višeg ranga Dinamo 1945 19 6 3 10 21
12 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Stari Grad 19 6 1 12 19
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Hajduk 1912 19 5 2 12 17
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Radnički (Zr) 19 5 2 12 17
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" OFK Kikinda 19 5 2 12 17
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Istok" Jedinstvo (SP) 19 4 2 13 14

20.kolo
Sledeće kolo
02/03.04.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Bečej 1918
Bečej
1 : 0
Borac (S)
Sakule
02.04.2022 16:00
OFK Bečej 1918
1 : 0
Borac (S)
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
06.04.2022 16:00
Jedinstvo (SP)
2 : 0
OFK Kikinda
Borac (Š)
Šajkaš
1 : 5
Hajduk 1912
Kula
03.04.2022 16:00
Borac (Š)
1 : 5
Hajduk 1912
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 2
Omladinac
Novi Banovci
02.04.2022 16:00
OFK Stari Grad
2 : 2
Omladinac
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 2
1. Maj Ruma
Ruma
02.04.2022 16:00
Dinamo 1945
2 : 2
1. Maj Ruma
Tisa
Adorjan
2 : 0
Radnički 1912
Sombor
06.04.2022 16:00
Tisa
2 : 0
Radnički 1912
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 0
Tekstilac
Odžaci
02.04.2022 16:00
Radnički (Zr)
2 : 0
Tekstilac
OFK Vršac
Vršac
1 : 0
Feniks 1995
Stara Pazova
02.04.2022 16:00
OFK Vršac
1 : 0
Feniks 1995
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.