XS
SM
MD
LG
15.kolo
Rezultati
20/21.11.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnički 1912
Sombor
4 : 2
OFK Bečej 1918
Bečej
20.11.2021 13:00
Radnički 1912
4 : 2
OFK Bečej 1918
Tekstilac
Odžaci
3 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
20.11.2021 13:00
Tekstilac
3 : 0
1. Maj Ruma
Feniks 1995
Stara Pazova
2 : 2
Omladinac
Novi Banovci
20.11.2021 13:00
Feniks 1995
2 : 2
Omladinac
OFK Vršac
Vršac
3 : 0
Hajduk 1912
Kula
20.11.2021 13:00
OFK Vršac
3 : 0
Hajduk 1912
Radnički (Zr)
Zrenjanin
1 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
20.11.2021 13:00
Radnički (Zr)
1 : 0
OFK Kikinda
Tisa
Adorjan
4 : 0
Borac (S)
Sakule
21.11.2021 13:00
Tisa
4 : 0
Borac (S)
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
20.11.2021 13:00
Dinamo 1945
3 : 0
Jedinstvo (SP)
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 1
Borac (Š)
Šajkaš
20.11.2021 13:00
OFK Stari Grad
0 : 1
Borac (Š)
21.11.2021 14:52 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mozzart Bet Prva liga Srbije OFK Vršac 15 10 4 1 34
2 Prelazi u ligu višeg ranga Feniks 1995 15 10 3 2 33
3 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Bečej 1918 15 9 3 3 30
4 Prelazi u ligu višeg ranga Tekstilac 15 9 2 4 29
5 Prelazi u ligu višeg ranga Omladinac 15 9 1 5 28
6 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (Š) 15 8 2 5 26
7 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1912 15 8 1 6 25
8 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (S) 15 6 4 5 22
9 Prelazi u ligu višeg ranga 1. Maj Ruma 15 6 3 6 21
10 Prelazi u ligu višeg ranga Tisa 15 5 4 6 19
11 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Kikinda 15 5 1 9 16
12 Prelazi u ligu višeg ranga Dinamo 1945 15 4 1 10 13
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Jedinstvo (SP) 15 4 1 10 13
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Radnički (Zr) 15 4 1 10 13
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" OFK Stari Grad 15 4 0 11 12
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Istok" Hajduk 1912 15 3 1 11 10

16.kolo
Sledeće kolo
05/06.03.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Bečej 1918
Bečej
1 : 1
Borac (Š)
Šajkaš
05.03.2022 14:30
OFK Bečej 1918
1 : 1
Borac (Š)
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
05.03.2022 14:30
OFK Stari Grad
1 : 0
Jedinstvo (SP)
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 1
Borac (S)
Sakule
05.03.2022 14:30
Dinamo 1945
1 : 1
Borac (S)
Tisa
Adorjan
2 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
06.03.2022 14:30
Tisa
2 : 0
OFK Kikinda
Radnički (Zr)
Zrenjanin
1 : 1
Hajduk 1912
Kula
05.03.2022 14:30
Radnički (Zr)
1 : 1
Hajduk 1912
OFK Vršac
Vršac
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
05.03.2022 14:30
OFK Vršac
1 : 0
Omladinac
Feniks 1995
Stara Pazova
0 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
05.03.2022 14:30
Feniks 1995
0 : 0
1. Maj Ruma
Tekstilac
Odžaci
1 : 1
Radnički 1912
Sombor
05.03.2022 14:30
Tekstilac
1 : 1
Radnički 1912
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.