XS
SM
MD
LG
14.kolo
Rezultati
13/14.11.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Bečej 1918
Bečej
1 : 2
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
13.11.2021 13:00
OFK Bečej 1918
1 : 2
OFK Stari Grad
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
14.11.2021 13:00
Borac (Š)
2 : 1
Dinamo 1945
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 2
Tisa
Adorjan
13.11.2021 13:00
Jedinstvo (SP)
1 : 2
Tisa
Borac (S)
Sakule
4 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
14.11.2021 13:00
Borac (S)
4 : 0
Radnički (Zr)
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 4
OFK Vršac
Vršac
13.11.2021 13:00
OFK Kikinda
1 : 4
OFK Vršac
Hajduk 1912
Kula
0 : 1
Feniks 1995
Stara Pazova
13.11.2021 13:00
Hajduk 1912
0 : 1
Feniks 1995
Omladinac
Novi Banovci
2 : 1
Tekstilac
Odžaci
13.11.2021 13:00
Omladinac
2 : 1
Tekstilac
1. Maj Ruma
Ruma
0 : 2
Radnički 1912
Sombor
13.11.2021 13:00
1. Maj Ruma
0 : 2
Radnički 1912
13.11.2021 15:06 (Predrag14)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Feniks 1995 14 10 2 2 32
2 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Vršac 14 9 4 1 31
3 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Bečej 1918 14 9 3 2 30
4 Prelazi u ligu višeg ranga Omladinac 14 9 0 5 27
5 Prelazi u ligu višeg ranga Tekstilac 14 8 2 4 26
6 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (Š) 14 7 2 5 23
7 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (S) 14 6 4 4 22
8 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1912 14 7 1 6 22
9 Prelazi u ligu višeg ranga 1. Maj Ruma 14 6 3 5 21
10 Prelazi u ligu višeg ranga Tisa 14 4 4 6 16
11 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Kikinda 14 5 1 8 16
12 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (SP) 14 4 1 9 13
13 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Stari Grad 14 4 0 10 12
14 Prelazi u ligu višeg ranga Dinamo 1945 14 3 1 10 10
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnički (Zr) 14 3 1 10 10
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Hajduk 1912 14 3 1 10 10

15.kolo
Sledeće kolo
20/21.11.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnički 1912
Sombor
4 : 2
OFK Bečej 1918
Bečej
20.11.2021 13:00
Radnički 1912
4 : 2
OFK Bečej 1918
Tekstilac
Odžaci
3 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
20.11.2021 13:00
Tekstilac
3 : 0
1. Maj Ruma
Feniks 1995
Stara Pazova
2 : 2
Omladinac
Novi Banovci
20.11.2021 13:00
Feniks 1995
2 : 2
Omladinac
OFK Vršac
Vršac
3 : 0
Hajduk 1912
Kula
20.11.2021 13:00
OFK Vršac
3 : 0
Hajduk 1912
Radnički (Zr)
Zrenjanin
1 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
20.11.2021 13:00
Radnički (Zr)
1 : 0
OFK Kikinda
Tisa
Adorjan
4 : 0
Borac (S)
Sakule
21.11.2021 13:00
Tisa
4 : 0
Borac (S)
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
20.11.2021 13:00
Dinamo 1945
3 : 0
Jedinstvo (SP)
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 1
Borac (Š)
Šajkaš
20.11.2021 13:00
OFK Stari Grad
0 : 1
Borac (Š)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.