XS
SM
MD
LG
13.kolo
Rezultati
06/07.11.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
1. Maj Ruma
Ruma
0 : 0
OFK Bečej 1918
Bečej
06.11.2021 13:00
1. Maj Ruma
0 : 0
OFK Bečej 1918
Radnički 1912
Sombor
0 : 2
Omladinac
Novi Banovci
06.11.2021 13:00
Radnički 1912
0 : 2
Omladinac
Tekstilac
Odžaci
5 : 1
Hajduk 1912
Kula
06.11.2021 13:00
Tekstilac
5 : 1
Hajduk 1912
Feniks 1995
Stara Pazova
3 : 1
OFK Kikinda
Kikinda
06.11.2021 13:00
Feniks 1995
3 : 1
OFK Kikinda
OFK Vršac
Vršac
2 : 2
Borac (S)
Sakule
06.11.2021 13:00
OFK Vršac
2 : 2
Borac (S)
Radnički (Zr)
Zrenjanin
1 : 4
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
06.11.2021 13:00
Radnički (Zr)
1 : 4
Jedinstvo (SP)
Tisa
Adorjan
3 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
07.11.2021 13:00
Tisa
3 : 0
Borac (Š)
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 0
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
06.11.2021 13:00
Dinamo 1945
1 : 0
OFK Stari Grad
06.11.2021 15:05 (PFL Sombor)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mozzart Bet Prva liga Srbije OFK Bečej 1918 13 9 3 1 30
2 Prelazi u ligu višeg ranga Feniks 1995 13 9 2 2 29
3 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Vršac 13 8 4 1 28
4 Prelazi u ligu višeg ranga Tekstilac 13 8 2 3 26
5 Prelazi u ligu višeg ranga Omladinac 13 8 0 5 24
6 Prelazi u ligu višeg ranga 1. Maj Ruma 13 6 3 4 21
7 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (Š) 13 6 2 5 20
8 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (S) 13 5 4 4 19
9 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1912 13 6 1 6 19
10 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Kikinda 13 5 1 7 16
11 Prelazi u ligu višeg ranga Tisa 13 3 4 6 13
12 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (SP) 13 4 1 8 13
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Dinamo 1945 13 3 1 9 10
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Radnički (Zr) 13 3 1 9 10
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Hajduk 1912 13 3 1 9 10
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Istok" OFK Stari Grad 13 3 0 10 9

14.kolo
Sledeće kolo
13/14.11.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Bečej 1918
Bečej
1 : 2
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
13.11.2021 13:00
OFK Bečej 1918
1 : 2
OFK Stari Grad
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
14.11.2021 13:00
Borac (Š)
2 : 1
Dinamo 1945
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 2
Tisa
Adorjan
13.11.2021 13:00
Jedinstvo (SP)
1 : 2
Tisa
Borac (S)
Sakule
4 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
14.11.2021 13:00
Borac (S)
4 : 0
Radnički (Zr)
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 4
OFK Vršac
Vršac
13.11.2021 13:00
OFK Kikinda
1 : 4
OFK Vršac
Hajduk 1912
Kula
0 : 1
Feniks 1995
Stara Pazova
13.11.2021 13:00
Hajduk 1912
0 : 1
Feniks 1995
Omladinac
Novi Banovci
2 : 1
Tekstilac
Odžaci
13.11.2021 13:00
Omladinac
2 : 1
Tekstilac
1. Maj Ruma
Ruma
0 : 2
Radnički 1912
Sombor
13.11.2021 13:00
1. Maj Ruma
0 : 2
Radnički 1912
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.