XS
SM
MD
LG
11.kolo
Rezultati
23/24.10.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Omladinac
Novi Banovci
2 : 3
OFK Bečej 1918
Bečej
23.10.2021 14:30
Omladinac
2 : 3
OFK Bečej 1918
1. Maj Ruma
Ruma
3 : 1
Hajduk 1912
Kula
23.10.2021 14:30
1. Maj Ruma
3 : 1
Hajduk 1912
Radnički 1912
Sombor
3 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
23.10.2021 14:30
Radnički 1912
3 : 0
OFK Kikinda
Tekstilac
Odžaci
1 : 2
Borac (S)
Sakule
23.10.2021 14:30
Tekstilac
1 : 2
Borac (S)
Feniks 1995
Stara Pazova
3 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
23.10.2021 14:30
Feniks 1995
3 : 0
Jedinstvo (SP)
OFK Vršac
Vršac
3 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
23.10.2021 14:30
OFK Vršac
3 : 0
Borac (Š)
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 1
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
23.10.2021 14:30
Radnički (Zr)
2 : 1
OFK Stari Grad
Tisa
Adorjan
4 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
24.10.2021 14:30
Tisa
4 : 0
Dinamo 1945
23.10.2021 16:40 (Predrag14)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mozzart Bet Prva liga Srbije OFK Vršac 11 8 2 1 26
2 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Bečej 1918 11 8 2 1 26
3 Prelazi u ligu višeg ranga Feniks 1995 11 8 1 2 25
4 Prelazi u ligu višeg ranga Tekstilac 11 7 1 3 22
5 Prelazi u ligu višeg ranga 1. Maj Ruma 11 6 2 3 20
6 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (Š) 11 6 1 4 19
7 Prelazi u ligu višeg ranga Omladinac 11 6 0 5 18
8 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (S) 11 5 2 4 17
9 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1912 11 5 1 5 16
10 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Kikinda 11 5 0 6 15
11 Prelazi u ligu višeg ranga Tisa 11 2 4 5 10
12 Prelazi u ligu višeg ranga Hajduk 1912 11 3 1 7 10
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Radnički (Zr) 11 3 0 8 9
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Jedinstvo (SP) 11 3 0 8 9
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Dinamo 1945 11 2 1 8 7
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Istok" OFK Stari Grad 11 2 0 9 6

12.kolo
Sledeće kolo
30/31.10.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Bečej 1918
Bečej
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
30.10.2021 13:30
OFK Bečej 1918
2 : 1
Dinamo 1945
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
5 : 1
Tisa
Adorjan
30.10.2021 13:30
OFK Stari Grad
5 : 1
Tisa
Borac (Š)
Šajkaš
1 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
31.10.2021 13:30
Borac (Š)
1 : 1
Radnički (Zr)
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 1
OFK Vršac
Vršac
30.10.2021 13:30
Jedinstvo (SP)
1 : 1
OFK Vršac
Borac (S)
Sakule
1 : 1
Feniks 1995
Stara Pazova
31.10.2021 13:30
Borac (S)
1 : 1
Feniks 1995
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 1
Tekstilac
Odžaci
30.10.2021 13:30
OFK Kikinda
1 : 1
Tekstilac
Hajduk 1912
Kula
1 : 2
Radnički 1912
Sombor
30.10.2021 13:30
Hajduk 1912
1 : 2
Radnički 1912
Omladinac
Novi Banovci
3 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
30.10.2021 13:30
Omladinac
3 : 0
1. Maj Ruma
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.