XS
SM
MD
LG
10.kolo
Rezultati
16/17.10.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Bečej 1918
Bečej
1 : 1
Tisa
Adorjan
16.10.2021 15:00
OFK Bečej 1918
1 : 1
Tisa
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
16.10.2021 15:00
Dinamo 1945
2 : 1
Radnički (Zr)
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 5
OFK Vršac
Vršac
16.10.2021 15:00
OFK Stari Grad
2 : 5
OFK Vršac
Borac (Š)
Šajkaš
1 : 0
Feniks 1995
Stara Pazova
17.10.2021 15:00
Borac (Š)
1 : 0
Feniks 1995
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 2
Tekstilac
Odžaci
16.10.2021 15:00
Jedinstvo (SP)
1 : 2
Tekstilac
Borac (S)
Sakule
0 : 1
Radnički 1912
Sombor
17.10.2021 15:00
Borac (S)
0 : 1
Radnički 1912
OFK Kikinda
Kikinda
2 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
15.10.2021 15:00
OFK Kikinda
2 : 1
1. Maj Ruma
Hajduk 1912
Kula
2 : 0
Omladinac
Novi Banovci
16.10.2021 15:00
Hajduk 1912
2 : 0
Omladinac
17.10.2021 16:54 (hokaido)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mozzart Bet Prva liga Srbije OFK Bečej 1918 10 7 2 1 23
2 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Vršac 10 7 2 1 23
3 Prelazi u ligu višeg ranga Tekstilac 10 7 1 2 22
4 Prelazi u ligu višeg ranga Feniks 1995 10 7 1 2 22
5 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (Š) 10 6 1 3 19
6 Prelazi u ligu višeg ranga Omladinac 10 6 0 4 18
7 Prelazi u ligu višeg ranga 1. Maj Ruma 10 5 2 3 17
8 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Kikinda 10 5 0 5 15
9 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (S) 10 4 2 4 14
10 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1912 10 4 1 5 13
11 Prelazi u ligu višeg ranga Hajduk 1912 10 3 1 6 10
12 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (SP) 10 3 0 7 9
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Dinamo 1945 10 2 1 7 7
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Tisa 10 1 4 5 7
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" OFK Stari Grad 10 2 0 8 6
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Istok" Radnički (Zr) 10 2 0 8 6

11.kolo
Sledeće kolo
23/24.10.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Omladinac
Novi Banovci
2 : 3
OFK Bečej 1918
Bečej
23.10.2021 14:30
Omladinac
2 : 3
OFK Bečej 1918
1. Maj Ruma
Ruma
3 : 1
Hajduk 1912
Kula
23.10.2021 14:30
1. Maj Ruma
3 : 1
Hajduk 1912
Radnički 1912
Sombor
3 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
23.10.2021 14:30
Radnički 1912
3 : 0
OFK Kikinda
Tekstilac
Odžaci
1 : 2
Borac (S)
Sakule
23.10.2021 14:30
Tekstilac
1 : 2
Borac (S)
Feniks 1995
Stara Pazova
3 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
23.10.2021 14:30
Feniks 1995
3 : 0
Jedinstvo (SP)
OFK Vršac
Vršac
3 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
23.10.2021 14:30
OFK Vršac
3 : 0
Borac (Š)
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 1
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
23.10.2021 14:30
Radnički (Zr)
2 : 1
OFK Stari Grad
Tisa
Adorjan
4 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
24.10.2021 14:30
Tisa
4 : 0
Dinamo 1945
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.